מאמרים

קרוואנים להשכרה


טיול עם החברה?
הצלחתם לאסוף את החברים, מצאתם תאריך שמתאים לכולם, הגיע הזמן לתכנן את הטיול! כאשר כל החברה יוצאים יחדיו לטיול, קל יותר לתכנן ואפשר להוציא לפועל תכנונים גדולים יותר. כאשר מטיילים בקבוצה גדולה מומלץ לשים דגש על התכנון. לא צריך תמיד לתכנן כל דקה וכל רגע בטיול, אך כן מומלץ לצאת עם תוכנית כללית לפחות, שתבהיר מה עושים כל יום, ואיפה ישנים בלילה. כמובן שמומלץ להשאיר גמישות מסויימת. כדי לתכנן את הטיול, קבעו ערב בו תפגשו כל החברים ותתכננו בגדול את הטיול. חלקו תחומי אחריות – מי אחראי על האוכל? מי אחראי על מסלולי הטיול? וכדומה. כך, כל אחד מכם יוכל להתאמץ מעט, אך לבסוף ייצא טיול מושקע.

קרוואנים להשכרה – זו התשובה!
טיול קרוואנים להשכרה עם כל החברה, הוא טרנד שכדאי לאמץ. גם קבוצה גדולה לא דורשת יותר מידי קרוואנים. מומלץ להשתמש בקרוואן להשכרה. השכירו קרוואן או שניים, בהתאם לכמות האנשים. רבים הבוחרים לטייל עם קרוואן להשכרה, לאו דווקא דואגים כי כלל המשתתפים יוכלו לישון בקרוואן עצמו. ניתן להזמין קרוואן להשכרה או שניים, כאשר חלק ממשתתפי הטיול יישנו באוהלים ברחבה שמחוץ לקרוואן. טיול בקרוואן להשכרה יאפשר לכם להיות ספונטניים, ולהקים את מקום המגורים שלכם בחניונים רבים. בנוסף, תוכלו לחסוך כסף רב אותו הייתם צריכים להוציא בתשלומים לבתי הארחה, מלונות או אכסניות. קרוואן להשכרה עדיף על אוהל, זאת כיוון שהוא מאובזר בצורה יחסית מתקדמת.

איך לטפל בקרוואן?

בחרתם בקרוואן להשכרה. יפה מאוד. אל תשכחו שיש לטפל בו. בקשו מהסוכנות להשכרת הקרוואנים להסביר לכם לעומק כיצד יש לטפל בקרוואן, למקם אותו בחניון ולחבר אותו לרכב לתחילת נסיעה. במידה ואתם מתכננים את הטיול לעומק, שימו לב להקצות זמן מתאים לטיפול בקרוואן.