מאמרים

קידום אתרים באינטרנט


בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי אתרים מתעניינים בנושא של קידום אתרים באינטרנט. ולא בכדי, הרי מדובר בכלי יעיל ונגיש לכל אחד המאפשר גם לכם להפוך את האתר שלכם למצליח ובולט על פני המתחרים. אתר אינטרנט מצליח הוא אתר שבסופו של דבר מגדיל את רווחי החברה, מחזק את המוניטין ושומר על הלקוחות. לכן לכל עסק, חברה או ארגון חייב להיות אתר אינטרנט במטרה למנף את הצלחתם בעולם העסקי, הדינמי והתחרותי בו אנו חיים. זאת כמובן בתנאי שהאתר יקודם נכון במנועי החיפוש (בעיקר במנוע החיפוש של גוגל) – באמצעות חברת קידום מקצועית וטובה.

קידום אתרים באינטרנט – ממה מתחילים

קידום אתרים באינטרנט מתחיל מבניית האתר הנכון והמקצועי. מצד אחד הוא חייב להיות אתר ידידותי לגולשים, מלא במידע רלוונטי, עדכני ומעניין ונוח לגלישה והתמצאות. מצד שני חייבים להקפיד גם על הפן הטכני של האתר המשפיע על דירוגו ושיבוצו בדפי תוצאות החיפוש. לגוגל למשל ישנם כללים ברורים לאיך האתר אמור להיות בנוי, איזה קודים צריכים להיות משובצים בו, כמה תוכן צריך להיות בו וכן הלאה. אתרים שלא נצמדים לכללים אלה פשוט לא מקודמים והגולשים לא מצליחים להגיע אליהם גם אחרי חיפושים קדחתניים.

קידום אתרים באינטרנט – תוכן האתר

כשמדברים על נושא של קידום אתרים באינטרנט חייבים גם לדבר על התוכן של האתר. את התוכן הזה, כולל תפריטים ותגיות, מוכרחים לבנות לפי מילות / ביטויי מפתח הרלוונטיים לאתר. אלה הם המילים שהגולשים מקישים בשדה החיפוש ומצפים לפיהן לקבל את המידע הדרוש להם ואלה גם המילים לפיהן מנועי החיפוש ידרגו את האתר ויציבו אותו במקום מסוים בדף החיפושים. משמעות הדבר שמילות המפתח הם הכלים החשובים ביותר לקידום האתר ברשת וחייבים להשקיע מחשבה מעמיקה בבחירתן הנכונה. מצד אחד הן צריכות להיות מילים שימושיות אך מצד שני הן צריכות להיות מילים בעלות תחרות סבירה.

קידום אתרים באינטרנט – קידום אורגני

אחרי שבניתם את האתר באופן מקצועי ושיבצתם בו את כל המידע והביטויים הרלוונטיים יש לבצע קידום אורגני. קיימות דרכים נוספות לקידום האתר ברשת האינטרנט אך הקידום האורגני זה אלף בת, אם לא לומר – הדרך היעילה, המהירה והבטוחה ביותר לקידום. מטרתו להגדיל את תנועת הגולשים לאתר וזאת באמצעות גיבוש אסטרטגיה לקידום האתר. הוא מבוסס על משתנים אמיתיים ומחקרים מעמיקים בתחום השיווק ברשת ונועד כדי שמנועי החיפוש יבחינו ויאהבו את האתר.