מאמרים

קורס gmat


קורס gmat הוא קורס שאליו מגיעים מועמדים לתואר שני במנהל עסקים אשר רוצים להוציא תוצאות טובות במבחן gmat. כל מי שסיים את התואר הראשון שלו או נמצא במהלך סיום הלימודים, צריך לחשוב איך הוא מתקדם בחייו וכל מי שרוצה להירשם לתואר שני בתחום מנהל עסקים צריך להתחיל להתכונן לכך. כדי להתקבל לתואר השני יש צורך בציונים גבוהים בתואר וציון גבוה במבחן. המבחן עצמו כולל ארבעה חלקים; חיבור, חשיבה משולבת, כמותי ומילולי. המבחן אינו דומה לאף מבחן אחר, לא מבחן הפסיכומטרי (אף על פי שהחשיבות שלו יכולה להיות באותה רמה) ולא מבחן שנערך במהלך התואר הראשון.

האופי של המבחן
אופיו של מבחן gmat הוא מיוחד. המבחן נערך כולו בשפה האנגלית ובצורה ממוחשבת כאשר חלקו מתבצע באופן אדפטיבי שמשמעותו מבחן אמריקאי שהמחשב בוחר את השאלות על פי התשובות הקודמות. במבחן אין אפשר לחזור אחורה לתקן את התשובות וכל חלק שלו מוקצב בזמן. אל המבחן ניגשים רק מועמדים לתואר שני במנהל עסקים (או כאלה שרוצים להגיש את המועמדות שלהם) וכיוון שהוא בין לאומי, אפשר לגשת על סמך התוצאות שלו למוסדות בארץ ובעולם.

הכנה למבחן
כדי לקבל תוצאות טובות במבחן יש להתכונן אליו. כיוון שהמבחן אינו דומה לכל מבחן אחר, ההכנה כוללת כמה שלבים ובהם היכרות עם המבחן, לימוד טכניקות לפתרון השאלות השונות והאימון על המבחן. קורס gmat מאפשר לעבור את כל השלבים ולהיעזר במדריכים מקצועיים בתחום.

מה לומדים במהלך קורס gmat
במהלך הקורס לומדים על המבחן, עושים הכרות עם החלקים השונים שלו, לומדים כיצד לפתור את השאלות השונות ומשפרים את התוצאות שוב ושוב. הקורס מועבר על ידי מדריכים מוסמכים ומנוסים שמכירים את המבחן היטב.