מאמרים

צלמת היריון


אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בתקופה האחרונה בקרב נשים רבות הוא צילום הריון. צילום הריון מהווה תיעוד של הרגעים היפים והמרגשים שכל אישה עוברת במהלך תקופת ההיריון שלה. צילום ההיריון שונה מצילום רגיל, הוא מצריך רגישות, הבנה וכמובן יכולת צילום גבוהה. איך בוחרים צלמת היריון? מהם הפרמטרים לבחירת צלמת היריון? למה מומלץ לבחור צלמת היריון ולא צלם?

צלמת היריון – מקצועיות נטו

היום בעידון האייפון והאייפד כל אחד חושב שהוא יכול להיות צלם. אז יש לנו חדשות בשבילכם, צילום הוא מקצוע! ללחוץ קליק על המצלמה או על האייפון ולצלם את זה באמת כל אחד יכול לעשות, אבל לצלם בצורה מקצועית, עם מחשבה תחילה, על מנת לתפוס את הפריים המוצלח ביותר, את זה יודעים רק אלו שבאמת למדו צילום מקצועי. אז אחרי שהחלטת שאת רוצה להצטלם במהלך ההיריון מגיעה שלב הבחירה מי יצלם אותך או נכון יותר לומר מי תצלם אותך, מומלץ לפנות לצלמת שלמדה במסגרת בית ספר לצילום.

יש כיום עשרות צלמי היריון בישראל ואת תצטרכי לבחור לבסוף בצלמת היריון אחת. איך ניתן לבחור צלמת אחת מבין כל השפע? הדבר הראשון שעלייך לעשות זה להיכנס לאתר שלה באינטרנט. כיום, לכל צלם שמכבד את עצמו יש אתר באינטרנט בו הוא יכול להציג את עבודותיו. באמצעות צפייה בתיק העבודות תוכלי לראות לאיזה סגנון צילום את יותר מתחברת: פרובוקטיבי,אמנותי, רך, שמרני וכו'.

צלמת היריון – לתפוס את הרגע


צילום היריון שונה מצילום רגיל. על מנת להוציא את הצילומים הטובים ביותר במהלך יום הצילום, על הצלמת להיות מאוד רגישה למצולמת. לא מעט נשים אינן מרגישות בנוח עם משקלן וצורתן החיצונית במהלך ההיריון ואחד התפקידים החשובים של הצלמת הוא לשמש לפעמים על תקן פסיכולוגית.

זאת אחת הסיבות שמומלץ לך לעבוד עם צלמת היריון לא עם צלם. צלמת היריון, לרוב, תהיה אחת שכבר חוותה את ההיריון בעצמה, היא מכירה את התחושה, את החששות וההתרגשות ובצורה כזו יהיה לה יותר קל להביא את כל זה לידי ביטוי בצילום שלה.
צלמת היריון – חוויה ייחודית

יתרון גדול נוסף בצילום מקצועי טמון בעובדה שכיום אנחנו מעלים הרבה מאוד תמונות לפייסבוק. הפרסום של התמונות בפייסבוק מאפשר למשפחה ולחברים לצפות בתמונות וכמובן לפרגן עליהן בלייק ובתגובות. אף אחד לא רוצה להעלות תמונות לא מקצועיות ובאיכות לא טובה. אז עשי את הבחירה הנכונה ותיהני מתמונות היריון מרגשות ויפות.