מאמרים

ציפוי אמבטיות


האמבטיה שלנו חשובה לנו – ועלינו לשמור עליה משחיקה
האמבטיה שלנו היא אחד המרכיבים החשובים בבית שלנו, שחשיבותו לאיכות החיים שלנו מכריעה בחיי היום-יום. לא מדובר רק במקום שבו אנחנו מתנקים ושוטפים את עצמנו – מדובר במרחב הרגיש והפרטי ביותר שבו אנחנו צוברים ומחדשים כוחות לימי העבודה המתישים שלפנינו, ומרגיעים את הגוף לאחר הימים האלה. לכן – לתקינותה ולניקיונה של האמבטיה בביתנו חשיבות מכרעת ליצירת האווירה הנעימה ואיכות החיים בביתנו. לצערנו הרב – לא משנה מה סוג וחומר האמבטיה שלנו, כל אמבטיה מגיעה למצב של שחיקה. שחיקה זו היא תוצאה של שימוש מרובה – נזקי ושחיקת מים, סדקים ונקבים ואף נזקים של חומרי ניקוי חזקים. מצב זה הוא מצב שצריך לטפל בו.

במקום להשקיע אלפי שקלים ברכישת אמבטיה – ציפוי אמבטיות

לא תמיד אמבטיה שחוקה היא מצב שאין לו תקנה – גם אם נדמה שהמצב הוא כך. אמבטיות שחוקות לא צריך למהר ולזרוק, ולרכוש אמבטיות חדשות באלפי שקלים – מומלץ יותר לבדוק אופציה של ציפוי אמבטיות. ציפוי אמבטיות הוא תהליך התיקון, החידוש והשיקום של אמבטיות, שמוכיח את עצמו כאפקטיבי לכל חומר ממנו יכולה להיות עשויה האמבטיה. תהליך זה הוא תהליך מהיר, פשוט עם אחוזי הצלחה גבוהים – שמטרתו היא החזרת האמבטיה שלנו למראה המבריק ולתחושה הנעימה משכבר. לתהליך ציפוי אמבטיות שני תפקידים – תיקון ואיחוי שפשופים, נקבים וחריצים מחד, ומאידך שמירה על המצב המתוקן והמבריק לאורך זמן.

ציפוי אמבטיות – לתוצאות הטובות ביותר לאורך זמן
אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של ציפוי אמבטיות על פני רכישת אמבטיות חדשות הוא במחיר – שחוסך לנו בממוצע אלפי שקלים, עד כשמונים אחוז ממחירה של אמבטיה חדשה. פנייה לאנשי המקצוע המנוסים והאמינים בתחום מבטיחה לנו תוצאות מצוינות – שיישארו כאלה גם במבחן הזמן.