מאמרים

צימרים למשפחות בדרום


נופש בצימרים הפך בשנים האחרונות לאופציה מועדפת על ציבור המטיילים הישראלי. הארץ פרושה בצימרים בסגנונות שונים, המציעים נופש מושלם לבאים בקרבם. לחובבי הצימרים המושבעים, המחפשים נופים מגוונים ומקומות שונים מצימרים בצפון, מציעים צימרים בדרום, אווירה מדברית קסומה, שקט ושלוות מדבר, והמון אטרקציות מיוחדות ומגוונות, המתאימות לנוף הדרומי. עבור משפחות, צימרים בדרום הם תשובה נוחה ונעימה, מפנקת ופרקטית, ונוחה לכולם. הדרום מציע אווירה ייחודית ומנותקת, והתחושה לנופשים באזור, היא של ניתוק מוחלט מחיי היום יום, הלחצים והטרדות. צימרים בדרום הם נופש מושלם.

חווית המדבר

צימרים למשפחות בדרום מציעים פתרון לינה ואירוח מושלמים, עם חדרי לינה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומקומות מרווחים שיספיקו לכל המשפחה. צימרים למשפחות בדרום מציעים בילוי בעל אופי אחר, ייחודי ומקסים, כאשר הדרום עצמו מציע מגוון פעילויות לכל המשפחה, יחד עם השקט והרוגע שמציע הצימר. הזמן בדרום, דומה כי קפא מלכת, והשלווה ניכרת מכל עבר, במיוחד כשהצימרים נמצאים בנקודות הקסומות ביותר של הדרום.

חוויות משפחתיות

צימרים למשפחות בדרום מציעים אטרקציות למכביר, בין אם טיולי ג'יפים במדבר, אירוח מסורתי במאהל בדואי, רכיבה על גמלים, ובהתאם למיקום הצימר, גם טיול למצדה הקסומה, שהיא ביקור חובה לכל משפחה. במצדה נערכים מדי פעם מופעים וקונצרטים, ומומלץ להתעדכן בדבר המועדים, כדי לחוות חוויה של פעם בחיים.

שמיים נמוכים

האווירה בדרום היא אחרת, ותחושת הנופש היא מלאה, מאחר וקיימת אווירה של ניתוק, שקט ושלווה, שרק הדרום יכול להציע. משפחות רבות קובעות את הדרום כיעד הנופש שלהם, בו יוכלו למצוא צימרים למשפחות בדרום, מפנקים, מרווחים, עם ארוחות נפלאות, והרבה הווי והוויה מדברית. הדרום מציע את מדבר יהודה היפה, ואת המכתשים הרבים הקיימים בו, תצפיות מרהיבות וסיורי ליל ירח מלא בנחלים במדבר. כמו כן, ישנה אפשרות לסיור מאורגן באזורים שונים, בהם תקבלו הדרכה מקצועית, עם תיאור מקיף של ההסטוריה, הגאוגרפיה והטבע של המקום.

הפופולאריות של נופש בתוך צימרים בדרום היא רבה, ואפשר לראות לא רק תיירות פנים המגיעה לאזור, אלא גם תיירים רבים מחו"ל שנהנים מנופש באזור המיוחד הזה.