מאמרים

צימרים יוקרתיים בצפון


החורף כבר הגיע אלינו, וזה בדיוק הזמן המושלם לתכנן חופשה מהסרטים עם בן או בת הזוג שלנו. בנות הזוג תמיד יעדיפו לקבוע ולהחליט על היעד, המקום, והצימר המושלם, ובני הזוג, כרגיל, ייאלצו להשתרך אחריהן בהסכמה.

בין אם זו את, שרוצה להפתיע את בן זוגן ליום הולדתו, או בין אם אתה מעוניין להציע לזוגתך נישואין – אירועים אלו מצריכים בחירת צימר יוקרתי, ולא שגרתי, שחוץ מהמטרה, גם יפתיעו מבחינה ויזואלית את בן או בת הזוג, ולא עוד צימר מעץ, פשוט ובנאלי. הבחירה אמנם לא קלה, וגם לא המחיר, אבל איך אומרים - חיים רק פעם אחת.

צימרים יוקרתיים בצפון

צימרים יוקרתיים קונספטואליים

הגדרת צימרים יוקרתיים תקפה גם לצימרים שהם בעלי אופי, ויש להם רעיון מאחורי בניית הצימר. דוגמה לצימרים יוקרתיים כאלה ניתן למצוא בעיקר בצפון הארץ, והם מעניינים לביקור ולינה.

צימרים יוקרתיים קונספטואליים יכולים להיות צימרים בסגנון עתיק, הבנויים במבנה אבן יוקרתי, צימרים הנמצאים בתוך טירה, כנסייה, פירמידה, מערה, צימרים יוקרתיים הבנויים בסגנון תאילנדי, יפני או אירופאי-קלאסי. צימרים יוקרתיים אלה, משלבים בדרך כלל ריהוט מיוחד ועתיק, המשלב בתוכו את ההרגשה של הנושא ממנו נבנה, ומשרה על המבקרים והשוהים בו את אותן התחושות.

איך לבחור צימרים יוקרתיים?

נכון שאין בארץ הרבה צימרים יוקרתיים שמהם ניתן להתלבט, אך זו עדיין לא משימה פשוטה וקלה. דבר ראשון שיש להתייחס אליו, בבואנו לבחור צימרים יוקרתיים בצפון, הוא לוודא שאכן הצימר נחשב לצימר יוקרתי. באינטרנט רבים האנשים הקוראים לצימר שלהם יוקרתי, וזה יכול להטעות את הציבור. לכן, חשוב להסתכל באתרים מהימנים, המפרסמים אך ורק צימרים נחשבים.

כמו כן, בדקו בצימרים שפורסמו עליהם כתבות בעיתונים ובירחונים השונים. פרסומים אלו, מבטיחים לכם כי הצימר נבדק היטב, אם היה ראוי לפרסום במגזין נחשב. הסתכלו היטב בתמונות ונסו להבחין בדקויות כמו הקפדה על ניקיון וצבע, המעידים הרבה על איכות הצימר.

צימרים יוקרתיים-מחירים

בהתאם לפינוקים שתקבלו בצימרים היוקרתיים, הכוללים מיטה ענקית, ג'קוזי, סאונה, בריכה, טלוויזיית פלזמה, די.וי.די, כבלים, מכונת אספרסו, נשנושים ושתייה קלה,והכול בעיצוב מודרני ויפה מראה, כך גם מחיריהם.

צימרים יוקרתיים יתומחרו לא פחות מאלף שקלים ללילה גם באמצע שבוע וכך גם וילה עם בריכה. זאת כאשר בסוף השבוע מחירם יעלה בכמה מאות שקלים. המחירים אמנם לא זולים, אך תוכלו להיות בטוחים שמצימרים יוקרתיים כאלו, שניכם לא תצאו מאוכזבים.