מאמרים

פסיכולוג נס ציונהטיפול פסיכולוגי – למי הוא פונה?

אנו חיים בתקופה לא פשוטה לבני האדם. מצד אחד, טכנולוגיות מתפתחות ואמורות להקנות לנו חיים קלים, מהירים ופשוטים יותר, ומצד שני, ההשפעות של הטכנולוגיה הזו, בעצם מגבירים את הניכור והריחוק שלנו מהחברה. השפעות אלו גורמות לאנשים רבים לחוש בודדים, עצובים, בלתי נאהבים. אחוז הגירושין עולה משנה לשנה, והתא המשפחתי מתפורר.

חיים שלמים משתנים, ומביאים איתן שלל של בעיות נפשיות ורגשיות שלא תמיד אנו יכולים להתמודד איתן. אנשים רבים סובלים, ומחשפים דרך להתמודד עם הקשיים האלו, וקשיים נוספים שיחזירו אותם למסלול. טיפולים פסיכולוגיים אינם נחלת "חולי נפש" בלבד, אלא נותנים פתרון גם לאנשים מהשורה, אשר צריכים הכוונה וקידום.

פסיכולוג בנס ציונה

נס ציונה היא עיר יחסית קטנה, ומספר הפסיכולוגים שבה אינו גדול. פסיכולוגים בנס ציונה עוסקים במגוון תחומים במגוון הקשת הטיפולים הפסיכולוגיים כמו: פסיכולוגיה נפשית, חברתית, ארגונית, פסיכולוגיה משפחתית, טיפולי זוגיות וגישור, הפרעות קשב וריכוז, טיפול במצבי טראומה, הפרעות אכילה ועוד.

חלק מהפסיכולוגים בנס ציונה אף מעבירים סדנאות, ימי עיון, וקורסים בתחום הפסיכולוגי, לרווחת התושבים בעיר, היכולים ללמוד ולשפר את איכות חייהם דרך הייעוץ הפסיכולוגי, בכל תחומי חייהם.

כיצד למצוא פסיכולוג בנס ציונה

מחפשים פסיכולוג מקצועי ובעל ניסיון בנס ציונה? ניתן למצוא פסיכולוגים מקצועיים וטובים דרך קופות החולים בארץ: מאוחדת, כללית ולאומית. טיפולים אלה מסובסדים לזכאים להם. ישנן קליניקות פרטיות של פסיכולוגים בנס ציונה, שאליהן ניתן להגיע דרך דפי זהב, 144 (בזק), אתרים באינטרנט, פורטלים באינטרנט, המלצות מחברים או פרסום בעיתונים היומיומיים, במגזינים, דרך פרסומות או כתבות שנכתבו על ידי אותם פסיכולוגים. רצוי לבחור פסיכולוג נס ציונה הנמצא באיזור מגוריכם, על מנת לחסוך בעלויות הנסיעה, ולהיות יותר גמישים וזמינים בעת הצורך.

סוגי טיפול

ישנן שיטות טיפול שונות בכל מה שקשור לטיפולים פסיכולוגיים. ישנם טיפולים אישיים, זוגיים או קבוצתיים. ישנם טיפולים המתקדמים אף בטיפול פרטני של ילדים, או טיפולים להורים עצמם, הצריכים הכוונה. בטיפולים אלו הפסיכולוג מלווה את המטופל או המטופלים לעבר הבנה של מקור הבעיה, או הקושי ומלווה אותם צעד צעד בפתרונה, דרך שיטות שאותן פיתח.