מאמרים

פסיכולוגית בתל אביב


כשאת מרגישה שאת חלשה, זקוקה לתמיכה ועוברת משבר קשה בחיים, בין אם זה נובע מבעיות בזוגיות, בעיות בעבודה או מחשבות על החלפת קריירה, בעיות לימודיות, בעיות בהורות או קשיים משפחתיים, חיפוש עצמי, דיכאון קשה, מחלה, אובדן כלשהו, או אם את סובלת מחרדות, כדאי לך לפנות לפסיכולוגית בתל אביב.

פסיכולוגית בתל אביב תקשיב לך, תייעץ לך, ותוכל לסייע לך במתן פתרונות ליציאה מהמשבר, וחיזוק עצמי על ידי שיטות טיפול מקצועיות המוכיחות את עצמן.

מהו טיפול פסיכולוגי?

טיפול פסיכולוגי הוא פגישה בין אדם בעל קושי מסויים, ואיש מקצוע, פסיכולוג, במצב בו הפסיכולוג מקשיב לאדם ומייעץ לו כיצד להתמודד עם הקושי הזה ודרך כך למצוא פתרונות, המתבססים על סמך ניסיונו המקצועי והלימודי.

לכל פסיכולוג שיטות טיפול משלו, אותן הוא פיתח במהלך השנים. טיפול פסיכולוגי מהווה שיחה עם אדם שלא שופט את התנהגותך, ואינו מכיר אותך, ולכן לפעמים זה דווקא יותר קל להתחבר אליו, ולשפוך בפניו את הכל. הפסיכולוג פותח מול המטופל עולם חדש ומראה לו זוויות ראייה וכיווני חשיבה שונים, שלא בטוח שהיה יכול לקבל בסביבתו הטבעית ומעגל החברים המוכר לו.


מציאת פסיכולוגית בתל אביב

תל אביב היא עיר בה יש שוק גדול ומבחר של פסיכולוגים ופסיכולוגיות, ועל מנת למצוא את הפסיכולוגית המתאימה לך ביותר בתל אביב, יש לעשות בדיקה מקיפה של פסיכולוגיות, דרך פורטלים מקצועיים באינטרנט, קופות החולים, עלונים מקצועיים, מרכזים לייעוץ נפשי, ודרך המלצות מחברים אשר פנו לפסיכולוגית כזו בעבר.

מומלץ לבחור פסיכולוגית בתל אביב הנמצאת באיזור מגורייך, לחיסכון כספי ולנגישות מירבית. לפסיכולוגית בתל אביב, יש בדרך כלל קליניקה בה היא מייעצת למטופלים שלה, למרות שחלקן מייעצות גם בביתן הפרטי. באתרי האינטרנט תוכלו להתרשם ממראה הקליניקה, דבר שיכול להשרות ביטחון בהתכוננות לקראת הפגישה, ולראות אם זה מוצא חן בעיניכם.

פסיכולוגית בתל אביב- מחירים

טיפול פסיכולוגי, אף על פי שהוא הכרחי ומציל חיים, עולה הרבה כסף, בעיקר אם נעשה דרך פסיכולוגית בתל אביב העובדת באופן פרטי. ייעוץ אצל פסיכולוגית המייעצת ועובדת דרך קופות החולים יעלה פחות כסף, במידה וישנו סבסוד כלשהו המגיע לך, דבר המוזיל משמעותית את ההוצאות על הטיפול.

פגישה של כשעה-שעה וחצי עולה בדרך כלל כ -300 שקל, ואם הפגישות נערכות במשך כמה חודשים, זו עלולה להיות הוצאה צפויה, שאותה רצוי לתכנן מראש.