מאמרים

עצמאי שכיר


למה כדאי להיות עצמאי שכיר במדינת ישראל?

עצמאי שכיר או שכיר מנוהל הן בעצם שתי הגדרות של אותו הדבר בדיוק. אנחנו מדברים כאן בעצם על מצבים אשר בהם אנשים אשר מעוניינים לעבוד כעצמאיים אבל אינם מעוניינים להתנהל כעצמאיים מול הרשויות יכולים היום לעשות זאת ללא כל בעייה כל שהיא. מסתבר כי כיום הדלת פתוחה לכל אחד וגם לשכירים אשר עובדים במקום עבודה מסויים ואשר רוצים להשלים הכנסה כעצמאיים לכל דבר בשעות שלאחר סיום עבודתם כשכירים. דרך זו היא מאד כדאית ומשתלמת במיוחד.

עצמאי שכיר – שכיר בשבוע, עצמאי בסוף השבוע

תארו לעצמכם מצב אשר בו אתם עובדים בחברה מסויימת במהלך השבוע אבל בסופי שבוע מזדמן לכם לעשות עבודה אשר היא כמו סוג של תחביב אשר אהוב עליכם ולקבל על כך תשלום. השטת יכטות, או הסעת תיירים וכיוצא באלה. עבור העבודה בזמן השבוע תקבלו שכר מן המעסיק שלכם, אבל מה עם העבודה בסוף השבוע? האם משתלמת כל הטירחה של פתיחת תיק עצמאי ברשויות המיסים השונות וכל הכאב של ההתנהלות היום יומית כעצמאי? רבים חושבים שלא, ומונעים מעצמם הכנסה נוספת שיכולה להיות מאד נכבדת. הפתרון הוא – להיות עצמאי שכיר.

עצמאי שכיר נהנה משני העולמות

עצמאי שכיר פועל כעצמאי לכל דבר. הוא אדון לשיווק וללקוחות שלו והוא זה שבונה את המוניטין שלו בעצמו – הוא בעצם אדון לעבודתו שלו. מה שהוא לא צריך לעשות הוא להתנהל מול הרשויות, אלא שהוא נהנה מהיותו עצמאי ושכיר באתו הזמן. את ההכנסה שלו הוא מעביר לחברה המנהלת אותו שהיא זו שמציאה את החשבוניות עבורו ומתנהלת מול הרשויות. הוא משלם לה עמלה על השירות ומקבל משכורת בסוף החודש כשכיר לכל דבר ועם כל הזכויות.

עצמאי שכיר – כל הזכויות


העבודה עם חברת ניהול כזו אינה גוזלת מכם כל זכות המגיעה לשכיר והחברה מחוייבת בחוק לתת לכם את כל הזכויות שמגיעות לכל שכיר. הרעיון הא לא לגזול זכויות אלא שתמורת עמלה מסויימת לתת לכם את אפשרות ליהנות מהיותכם עצמאיים ושכירים באותה העת. עצמאי שכיר – כבר אמרנו!?