מאמרים

תפקידו של עורך דין המכון הרפואי


עורך דין המכון הרפואי יכול לסייע לכם בקבלת הרישיון שלכם אחרי פסילתו על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. לא קל להסתדר במדינת ישראל ללא רישיון לרכב אך למעשה עורך הדין יהפוך אתכם לאופטימיים יותר בזכות המקצועיות והיכולות שלו. כיצד זה קורה בדיוק? הנה כמה הסברים.

האם יש בכלל סיכוי לקבל את הרישיון?            

  תפקידו של עורך דין המכון הרפואי הוא לעזור לכם להיות אופטימיים יותר כבר בשיחה הראשונה כדי שהוא יסביר לכם מהם באמת הסיכויים שלכם לקבל את הרישיון בחזרה. יכול להיות שיתנפצו לכם האשליות כבר בהתחלה והוא יסביר לכם שהמצב שלכם די חמור ואין באמת סיכוי שתקבלו את הרישיון שוב כפי שהוא היה אצלכם בעבר, אך תקבלו אותו עם הגבלות וזה עדיף על להיות בלי רישיון בכלל. למעשה הסיכוי שלכם תמיד יהיה קיים ולכן חשוב לפנות אליו כמה שיותר מהר ולהתחיל את התהליך שיעשה צדק.

חשוב לאסוף מסמכים וחוות דעת מתאימות

 

אם עורך דין המכון הרפואי בטוח שהוא יכול לשפר את המצב שלכם ולהחזיר לכם את הרישיון הוא יתחיל להסביר לכם מה הטקטיקה הנכונה, אלו מסמכים ואישורים תצטרכו להציג וכן הלאה. עיקר העבודה שלו תהיה לרכז בידיכם את המסמכים המתאימים, מסמכים שיכולים להיות אישורים קודמים שיש לכם מבדיקות שנעשו בעבר, חוות דעת מרופאים מומחים וכן הלאה.

הוא אחראי להגשת המסמכים לוועדת ערר

 

מעבר לטקטיקה הנכונה שתעזור לכם להשיג את הרישיון שלכם שוב, עורך דין המכון הרפואי יעזור לכם בכך שהוא יעבוד בשבילכם. הבירוקרטיה לא תהיה פשוטה בכלל והיא יכולה להיראות לכם בלתי אפשרית בעיקר עם גופים כמו המכון הרפואי או ועדת ערר תל השומר, אך הוא יעשה הכל למענכם וינהל את כל המקרה.