מאמרים

עורך דין אובדן כושר עבודה


מצב של אובדן כושר עבודה – מצב עם משמעויות מסובכות
הישראלי הממוצע, בין אם מדובר בשכיר ובין אם בעצמאי – עובד הרבה מאוד שעות ביום ומרוויח בכבוד את המשכורת החודשית שלו. וכשכושר העבודה שלנו נפגע – מדובר במצב מסובך ביותר עבורנו. אובדן כושר עבודה הוא למעשה מצב שבו חלינו או נפצענו – וכתוצאה מכך אנחנו לא מסוגלים לעבוד בעיסוק היום-יומי שלנו בצורה שבה עסקנו בו קודם. זהו מצב עם משמעויות פיזיות ומנטליות קודם כל – החלמת הגוף שלנו – אך יש לו גם משמעויות כלכליות רבות.

מה מגיע לכם במצב של אובדן כושר עבודה?
פוליסת אובדן כושר עבודה היא פוליסת ביטוח שמתייחסת למצב של אובדן כושר עבודה – להבטחת ההכנסה החודשית הקבועה והביטחון הכלכלי גם במצב של פציעה או מחלה, הפוגעים ביכולת התעסוקתית שלנו. פוליסה זו אמנם באה לסייע לנו במצב של אובדן כושר עבודה – אך לא תמיד נקבל את המגיע לנו על פיה, כשחברות הביטוח יכולות להערים קשיים לא מעטים בדרך. במצב זה, צריך לפנות לעורך דין אובדן כושר עבודה.
עורך דין אובדן כושר עבודה מבטיח את מימוש זכויותיכם מול חברת הביטוח

עורך דין נזקי גוף הוא עורך דין נזיקין המתמחה בעבודה מול חברות הביטוח והבטחת הביטחון הכלכלי ללקוחותיו מול חברות הביטוח. עורך דין אובדן כושר עבודה מקצועי ומנוסה מכיר את פוליסות הביטוח בתחום לאורכן ולרוחבן – ויודע להתמודד עם חברות הביטוח וכיצד להשיג מהן את מה שמגיע ללקוחותיו. כך למעשה מהווה עורך דין ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה המגן של זכויותיכם במצב של קושי – כשחברות הביטוח מפנות לכם כתף קרה ומערימות עליכם קשיים, שקיימים גם כך במצב של אובדן כושר עבודה. לכן, במצב זה של קושי – עלינו לפנות אל עורך דין תאונות המומחה לאובדן כושר עבודה.