מאמרים

עדשות מולטיפוקל


אם אתם מרכיבים משקפיים, אתם ודאי אוהבים להחליף את המסגרת שלהן מדי כמה חודשים, כדי להיות הכי אופנתיים, או שפעם בכמה שנים, מתחלף לכם המספר של העדשה, ואתם צריכים משקפיים חדשים. אבל, האם ביום יום, אתם צריכים להחליף משקפיים, בכל פעם שאתם עושים משהו אחר? האם כשאתם מסיימים לעבוד ומתחילים לנהוג הביתה אתם מחליפים משקפיים? האם כשאתם עובדים בכל פעם שאתם רוצים לקרוא טקסט בעבודה אתם צריכים להחליף את המשקפיים? ובאופן כללי – האם בכל פעם שאתם רוצים להסתכל על עצמים במרחקים שונים, אתם צריכים להחליף משקפיים? אם התשובה חיובית, אתם כל הנראה צריכים להרכיב משקפיים עם עדשות מולטיפוקל. עדשות מולטיפוקל מתאימות לאנשים שלא רוצים להחליף משקפיים, ומחפשים זוג אחד המתאים לכל טווחי הראיה.

למה אנחנו צריכים עדשות מולטיפוקל

אז לא נלמד אתכם תואר ראשון בפיזיקה, אבל ננסה להסביר זאת בפשטות: במהלך השנים, הגוף עובר שינויים. בדיוק כמו כל הגוף, גם העיניים שלנו עוברות שינויים פיזיולוגיים. העין שלנו מאבדת את היכולת להתמקד בעצמים קרובים, לכן אנחנו לא מצליחים לעשות כל מני פעולות בלי להחליף משקפיים, כגון:
• קריאת ספר
• עבודות מכניות כמו השחלת חוט למחט
• קריאת צד הטלפון
במצבים כאלה, אנחנו צריכים עדשות מולטיפוקל. התהליך של שינוי מבנה העין מתרחש בסביבות גיל 40-55, לכן בגילאים כאלה אנשים מרכיבים משקפיים עם עדשות מולטיפוקל.

מה צריך לדעת לקראת קניית המשקפיים?
ישנם מספר טיפים לקנייה בטוחה ואמינה של המשקפיים. בדקו שהאופטומטריסט שהתאים לכם את המשקפיים הוא בעל ניסיון והתאים משקפיים ללקוחות קודמים. בנוסף, חשוב להתעניין באלה מוצרים משתמשת החנות, ושהם מאיכות גבוהה. בסך הכול, זאת הנוחות שלך, ומשקפי מולטיפוקל טובות מעלות את רמת החיים.