מאמרים

סרט תדמיתמדוע חשוב להפיק סרט תדמית?


פרסום של בית עסק הוא דבר נדרש על מנת לקדם ולשווק את העסק בצורה הטובה ביותר שיש. לא פעם, אתם חושבים כי עליכם לפרסם את עצמכם ואת העסק שלכם בצורה אפקטיבית באופן מיוחד. גם ארגונים רבים ללא כוונת רווח על פי רוב וודאי מעוניינים להפיץ את הבשורה שלהם לקהל רחב באופן מיוחד מטבע הדברים. אם זה גם המצב שלכם לצורך כך, אתם יכולים כמובן להשתמש באמצעי התקשורת השונים על מנת להפיץ את דעתכם. יחד עם זאת, כאשר תבחנו את המצב בפועל - אתם תגלו כי סרט תדמית הוא הדרך הטובה ביותר להפיץ את עצמכם ללא כל צל של ספק.


מדוע דווקא סרט התדמית מסייע?


ראשית מדובר על עניין כספי - העלויות של סרט תדמית הרבה יותר נמוכות מהעלויות של כל אמצעי פרסום אחר, וזאת ביחס לתמורה שאתם מקבלים, ניתן לפנות אל תלמידי בית ספר לקולנוע למטרת הסרט.. בניגוד לפרסומות אשר מתחלפות לעתים קרובות, סרט תדמית נשאר אתכם לאורך זמן. כמו כן, בהפצה של סרט תדמית אתם פחות תלויים באמצעי התקשורת הרגילים. אפשר להעלות את הסרטון ליוטיוב, לשתף ברשתות החברתיות, או להראות רק בפני לקוחות מובחרים, לפי העדפתכם.להעביר מספר מסרים


פרסומות הן לרוב קצרות מאד, וכוללות רק מסר אחד או שניים לכל היותר. לעומת זאת, בתוך סרט תדמית אתם תוכלו להכניס מספר מסרים שונים. הסרט לרוב אורך בממוצע בין דקה אחת ל- 3 דקות, בהן אתם יכולים לספר על הרקע של החברה או הארגון שלכם, להכיר לצופים את הצוות, להציג את חזון האני מאמין שלכם, לעשות סיבוב במתחם שלכם, ובקיצור - לתת לצופה ממש להיכנס לתוך הארגון שלכם.


לעבוד רק עם אנשי מקצוע


כמובן שכדי שיהיה לכם סרט תדמית מוצלח, עליכם לעבוד עם אנשי מקצוע מתאימים אשר יוכלו ללוות אתכם לאורך כל התהליך של ההפקה. חשוב מאד שהסרט יהיה ברמה מקצועית במיוחד - שכן הדבר משליך על התדמית של כל העסק שלכם. לכן, כדאי לפנות לחברה אשר מתמחה בהפקה של סרטי תדמית, כדי שתקבלו את התוצאה האיכותית ביותר.