מאמרים

נומרולוגיה קבלית


נומרולוגיה קבלית – קבלו את זה !

תורת הנומרולוגיה אוחזת בטענה כי יצור חי בעולם הזה, ולצורך העניין, בן אנוש, לא הגיע אל העולם הזה כך סתם, באופן מקרי. נומרולוגיה גורסת כי לכל אדם ואדם על פני הגלובוס יש מטרה מסוימת ויעוד כל שהוא אשר לשמו הוא בעצם הגיע אל העולם הזה. השלב אשר בו אדם ממלא את ייעודו בעולם הזה משתנה ויכול לקרות בכל מיני שלבים של חייו. יחד עם זאת השלב הראשון – עד לשנות העשרים לחייו – האדם עדיין אינו אמור לממש את ייעודו, ורק לאחר מכן מגיע השלב הזה בו עליו לממש את הדברים במשך כ- 36 שנים. אז איך זה מתחבר עם נומרולוגיה קבלית?

 

נומרולוגיה קבלית – הכל ידוע מראש!

נומרולוגיה קבלית היא תורה אשר מאמינה כי הגורל והייעוד של כל אדם בעולם הזה נקבע בסופו של דבר, מראש. ניתן להבין זאת בצורה פשוטה באמצעות ניתוח שמו של האדם, כמו גם תאריך הלידה שלו ועוד נתונים אישיים שונים. נומרולוגיה קבלית טוענת כי בעולם המספרים, לכל מספר ומספר יש סוג של תדר כזה או אחר שהוא בעצם תדר של אנרגיה. לפיכך, אותם מספרים אשר מזוהים אם אדם מסוים ישפיעו עליו באופן תמידי, והם אלה אשר בסופו של דבר קובעים את הלך חייו על פי "תוכנית" אשר נקבעה לו מראש.

 

עולם המספרים של נומרולוגיה קבלית

אם כך, נומרולוגיה קבלית משלבת בין עולם המספרים לבין האמונות הקבליות ויחד נוצרה שיטה. זו אשר מתמחה בהבנת הסגולות השונות שיש לכל המספרים אשר סובבים אותנו והתפקידים אשר הם מיישמים לכל אדם ואדם בעולם. ניתוח מקצועי של נומרולוגיה קבלית יכול להצביע בצורה ברורה על האופי של אדם כזה או אחר ועל הייעוד שיש לו בעולם הזה.

 

בוחרים נומרולוג קבלי מתאים!

על מנת לקבל אבחון שכזה עליכם לפנות אל איש אשר מומחיותו היא אבחון בשיטת נומרולוגיה קבלית ויש לו ניסיון רב בתחום ובעזרים שונים כמו מחשבון נומרולוגיה. פגישות עם איש מקצוע זה יובילו בסוף של דבר לסיוע רב לכל מי שחש שהוא "תקוע" בחיים וצריך להיחלץ מן המצב הזה.