מאמרים

מתקשרת מומלצת


מדוע איש אחד נשוי באושר ועושר והאחר בודד? מדוע האחד מלא אהבה ואמונה והאחר מלא חשש וחרדה? מדוע האחד נרפא ממחלה כרונית חשוכת-מרפא והאחר סובל מכאבים כל חיו? מדוע כל כך הרבה אנשים טובים והגונים סובלים בעוד שהרשעים נהנים מהחיים ומההפקרות? האם ניתן להסביר כל זאת באמצעות פעולת המודע והתת-המודע של האדם? הפסיכולוגים והמתקשרים רוחניים – טוענים שכן! מסתבר שאנשים רבים נמצאים במצב של תרדמה עמוקה, מפני שאינם יודעים על כוחה של האינטליגנציה ואהבה אינסופיים הנמצאים בתוכם. הכוחות המופלאים האלו היו קיימים לפני שאנו נולדנו והרבה לפני שדת או העולם היו קיימים. כל מה שעלינו לעשות זה להשתמש בהם בתבונה, כך שהטוב אליו אנו שואפים, וכוחות היצירה יפעלו לטובת כולם.

תקשור רוחני – להשיג כל מטרה בחיים

תקשור רוחני, בין אם הוא נעשה בעזרת מתקשרת מומלצת ובין אם הוא נעשה באופן עצמאי, מאפשר לכל אחד מאיתנו להציץ אל עבר הלא מודע, שם נמצאות מרבית התשובות. מרבית - מפני שישנן כאלה הנמצאות ממש מתחת לאפינו וכל מה שצריך זה להוריד את משקפיי הריאליזם הוורודים ולהביט היטב במציאות. הסתכלות עצמית הניתנת להשגה באמצעות תקשור מעניקה לנו הזדמנות לנוע קדימה בחיינו, אל עבר המקומות בהם רק השמיים הם הגבול. היא גם אחראית על מצבנו הגופני וכוחות המרפא.

מתקשרת מומלצת – להעצמת האישיות

תקשור רוחני הוא אחד הכלים הנפלאים להעצמה אישית. למעשה, כאן אין צורך ללמוד טכניקות של חיזוי או ניבוי ואין צורך לרכוש שום כוח. הוא כבר קיים בנו, אך לא כולם טרם גילו אותו ולא כולם יודעים כיצד להשתמש בו בתבונה. במעמקי התת-מודע שוכנים חכמה אינסופית, כוח בלתי אוזל ואנרגיות אדירות של כל מה שנחוץ לנו לתקשור רוחני. טוב, תחילה אולי באמת כדאי לפנות לעזרתם של מיסטיקנים מנוסים, אך בהמשך אין ספק כי ניתן לפעול באופן עצמאי.

תקשור רוחני - מתקשרת מומלצת

אנו יכולים להביא לחיינו בריאות, עצמאות, אושר ושימח, על ידי שנלמד לתקשר עם הכוח הנסתר החבוי בנו אי שם עמוק מתחת לתת-המודע. בהתחלה, רצוי כמובן לעשות זאת בעזרת מתקשרת מומלצת מקצועית ולאחר קבלת הכלים הרלוונטיים ניתן לעסוק בתקשור גם באופן עצמאי. כי מתקשרת רוחנית היא לא רק מתווכת בינינו לבין שליחים מעולמות עליונים הבאים אלינו עם מסרים – מתקשרת רוחנית מהווה מעין מדריך רוחני (גורו) שמכוון את הנפש הצעירה בעולם הפיזי והרוחני.