מאמרים

מתנפחים


בכל אירוע או חגיגה, יומולדת או סתם מסיבה, מתנפחים תמיד משדרגים את האווירה. הבילוי המועדף על הקטנטנים שלנו הם המתנפחים, הם מוציאים מרץ משתוללים קופצים ונהנים עד השמים. מתנפחים מאפשרים חוויות משחק שונות לילדים בגדלים שונים. ישנם מתנפחים המאפשרים טיפוס וגלישה לחבר'ה הגדולים יותר וישנם מתנפחים המאפשרים קפיצות לגובה ולפעמים אף מעבר בין מכשולים, אלו מתאימים לילדים היותר קטנים.

מתנפחים – בטיחות מעל הכול


המתנפחים זוהי האטרקציה הכי כיפית לאירוע. יש מגוון רב של מתקנים המתנפחים שניתן לשכור והמחיר בדרך כלל שווה לכל נפש. בכל אירוע מומלץ לשכור מינימום שני מתקנים שמתנפחים על מנת למנוע צפיפות, נפילות וחבלות חס וחלילה. כשיש צפיפות ואין מרחב קפיצה הגיוני האטרקציה הופכת להיות מסוכנת שכן ילדים קופצים אחד על השני ועלולים להיפצע מכך.

לפני ששוכרים את המתקנים הללו חשוב מאוד לבדוק שלמפעיל המתקנים יש תו תקן על כך שהם עומדים בתנאים מחמירים של בטיחות אש והפעלה. כמוכן, כדאי לבדוק שיש למפעיל את הרישיון המתאים לעבוד עם מתקנים אלו, וכמובן ביטוח על השימוש במתקנים. לפני השימוש, חובה לבדוק שהמתנפחים אכן נבדקו על מנת לדאוג לביטחונם של הילדים.

על מנת לחסוך בעלויות ישנה אפשרות רק לשכור את המתנפחים ולהפעיל לבד בלי מפעיל חיצוני על ידי הוראות התפעול המצורפות. מתנפחים מתאימים גם למסיבות של קטנטנים וגם לחגיגות של גדולים כמו אטרקציות לבר מצווה.

מתנפחים – לא לקטנים בלבד

כיום יש שפע רב של מתנפחים המשלבים בתוכם אטרקציות ואקסטרים. הסוגים הנפוצים הם:
מהמתנפחים האתגריים: מתקנים כדוגמת קיר טיפוס, בנג'י ראן, מתנפחי סומו ועוד. מתקנים אלו מתאימים בדרך כלל לילדים מעל גיל חמש ומשלבים בתוכם ספורט ואתגר גם יחד.

מהמתנפחים למים: מגלשות קצף, מתנפח גלשן, מתנפחים בצורות שונות של דגים כגון: דולפין, כריש ועוד.
במתנפחי המים מומלץ מאוד כי הילדים המשחקים בהם ידעו לשחות שכן רוב מגלשות הקצף מובילות בסוף לבריכה על כן רצוי להגביל מתקנים אלו לגילאי שלוש ומעלה.

כמובן שלגילאי שנתיים ומעלה יש את הטרמפולינות המתנפחות הרגילות המגיעות בשלל גדלים וצורות. המתנפחים מבטיחים לכם אירוע שקט ושמח שהילדים שלכם ייהנו בו עד הגג ולא ירצו לחזור הביתה.