מאמרים

מתנות ליום הולדתבחירת מתנה ליום הולדת, עד כמה שזה נראה לכאורה עסק פשוט, מהנה ומקסים, זהו עניין רציני אליו יש לגשת מצוידים בכלים הבסיסיים המסייעים "לשמור על הכיוון" בים האפשרויות האינסופי הקיים היום בשוק. למעשה, בשל שפע המוצרים והרעיונות המצויים היום בעולם ובישראל בפרט, בחירת מתנות ליום הולדת הולכת ונהיית קשה מיום ליום.

אם פעם אפשר היה להביא לחתן היום הולדת עוגת קצפת מהקונדיטוריה השכונתית הרי היום זו חייבת להיות מתנה מקורית וחדשנית יותר, המתאימה לאישיותו הייחודית של החוגג. כך למשל, ערכות הקרמים המסורתיות הוחלפו בחבילות ספא מלכותיות הכוללות טיפולי גוף ונפש, תכשיטים, ארוחות גורמה וטיולים בטבע לאור שקיעה.

מתנות ליום הולדת – שוברים

אחת האפשרויות הפופולאריות היום בארץ להביא למישהו מתנה ניטראלית ויחד עם זאת שימושית, היא האפשרות של שוברים. בכל רשת גדולה ניתן היום לרכוש שובר, שהוא למעשה כרטיס מגנטי בסכום מסוים: 100, 200, 300 או 1,000 שקל, המאפשר לכל המחזיק בו לרכוש באותה החנות בסכום הנקוב. זו יכול להיות שובר לחנות אופנה או לחנות כלי בית, ומה שטוב בה שהיא לא תאלץ את המקבל ללכת לחנות ולהחליפה ולא תגביל אותו בבחירתכם האישית של חפץ זה או אחר.

מתנות ליום הולדת – פינוקים

מתנות ליום הולדת לא תמיד חייבות להיות פרקטיות ועמידות לאורך שנים, אלא בהחלט יכולות להיות מתנות המזכות את המקבל בפינוק מלכותי לגוף ולנפש, כאן ועכשיו. מה גם, פינוק אמיתי הוא גם מתנה שנשארת בזיכרון לתקופה ארוכה, שלא לדבר על אנרגיות חיוביות שילוו את מקבל המתנה זמן רב.

בין האפשרויות הנפוצות של מתנות ליום הולדת מסוג זה היא האפשרות של פינוק בספא, שגם הוא אגב יכול להיות בתור שובר. זה גם יכול להיות טיפול אצל קוסמטיקאית או מעצב שיער או לחלופין טיול סוסים בשמורת טבע קסומה או הפלגה ביאכטה עם שף פרטי צמוד.

מתנות ליום הולדת – העידן החדש

תחום המחשבים והאלקטרוניקה, גם הוא זוכה היום להתעניינות רבה בקרב כל החפצים במתנה ליום הולדת. למעשה, מדובר בעולם שלם של אפשרויות למתנות, החל מגדג'טים לכל תחומי החיים: למטבח, למשרד, לאוטו ועד למוצרי מחשב ומכשירי טלפון סלולאריים. עם זאת, ישנן מתנות כמו למשל קונסולת סוני פלייסטיישן, המתאימות יותר לגברים וישנן מתנות כמו תוכנות לניהול המלתחה שמתאימות יותר לנשים. אך מתנות כמו אייפד, מגן לאייפון, תיק למחשב נייד או מתנות מתחום הבישול, הן מתנות שיתאימו לשני המינים.