מאמרים

מרכזית IP לעסק


מרכזית IP לעסק היא מרכזיה מושלמת לעסק המשלבת בין חומרה לתוכנה. המרכזיה מביאה אליכם לעסק את הציוד הטוב ביותר שתוכלו להשתמש בו מבחינת התקשורת שלכם והיא מביאה לכם תכונות של מרכזיה חכמה. מרכזית IP לעסק יכולה לעזור לכם לתת ללקוחות שלכם שירות יותר טוב דרך העברת הלקוחות בקלות לשלוחה המתאימה, חיסכון של זמן והכל בחיסכון מושלם עבורכם. ניתן לומר בוודאות כי מרכזית IP לעסק המותקנת בהתאם לצרכיי העסק יכולה לחסוך לו זמן וכסף וללקוח לחסוך זמן טרטור יקר בין השלוחות השונות.

חיסכון מושלם
מרכזית IP לעסק נותנת מענה מושלם לעסק ושירות טוב יותר ללקוח. אתם יכולים לחבר את כל שלוחות העסק בקלות ולנתב את הלקוח למקום המתאים לו ביותר. הרעיון של ניתוב הלקוח הוא לתת לו שירות טוב, כל מחלקה או כל אדם בעסק יודע את התפקיד שלו טוב יותר וכל לקוח רוצה לקבל תשובות מתאימות במהרה. לצורך כך נוצר ניתוב השיחות. הניתוב חוסך לעסק זמן יקר בהעברת הלקוח בין השלוחות ומאפשר לכל עמדה להתמקצע בתחומה.

לא רק במבנה אחד
רבים שואלים על פרטים אודות מרכזית IP לעסק והאם כל השלוחות צריכות להיות תחת קורת גג אחת. היום ישנם עסקים רבים עם שלוחות ברחבי הארץ ואתם יכולים לחבר את כל השלוחות ואפילו שלוחות בבתים תחת מרכזיה אחת.

נוחות ללקוח
המרכזיה מאפשרת לכם לתת ללקוח שלכם שירות יותר טוב. כאשר הלקוח מגיע לשלוחה המבוקשת בלי לעבור מספר אנשי שירות, הוא חוסך לעצמו זמן יקר ומקבל מענה מקצועי העונה על הצורך שלו. מרכזיה אשר מתוכננת נכון מאפשרת ללקוח ליהנות משירות טוב יותר תוך התחשבות בזמן היקר שלו אותו הוא משקיע בעת הפניה.