מאמרים

מקדם אתרים


מקדם אתרים טוב זו מתנה

רשת האינטרנט היא עולם נפלא ומרתק - עולם אין סופי של תוכן, מידע, שירותים ומוצרים המסייעים לנו בכל בעיה וצורך. קשה מאד לתאר מה היינו עושים בלעדיו ואיך בכלל הסתדרנו עד כה? קניות, לימודים, השקעות, חדשות, טיפים, המלצות, מתכונים – את כל זה אפשר למצוא ולבצע היום ברשת האינטרנט תוך שניות בודדות והשקעת מאמץ אפסי.

הכל נגיש לנו בעצם בזכות מנועי החיפוש המסוגלים היום להציג לכל אחד מאיתנו בדיוק את מה שאנו צריכים. זה נפלא וגאוני כי הרשת מכילה בתוכה מיליוני אתרים שונים ומשונים וברגע שאנו מבצעים את חיפושינו אנו מצפים לקבל רק את התוצאות הרלוונטיות לנו ביותר.
לכן, רלוונטיות היא מילת המפתח בעולם האינטרנטי הגדוש כי גם הגולשים מחפשים אותה וגם בעלי האתרים זקוקים לה על מנת לזכות לכניסות לאתר. בדיוק בגלל זה הם מוכרחים לבצע קידום אתרים ולבחור לעצמם מקדם אתרים טוב.

מקדם אתרים טוב – קידום ממומן

קיימות כמה דרכים לקידום אתרים ברשת האינטנרט. אחת מהן, שגם נחשבת לדרך הנפוצה והיעילה במיוחד, זהו קידום ממומן בגוגל. קידום ממומן הוא מקדם אתרים טוב במקרים בהם זקוקים לתוצאות מיידיות. במקום בהם העסקים יוצאים בקמפיין פרסומי נרחב או צריכים פרסום מסיבי של מוצר או שירות, הם קונים מגוגל זמן פרסום. גוגל מפרסם את המודעה שלהם או לינק לאתר בראש דף תוצאות החיפוש ובצדדים ועם הדגשה בולטת. בעלי האתרים משלמים לגוגל פר כניסה לאתר.

מקדם אתרים טוב – קידום אורגני


דרך נוספת לקידום אתרים ברשת היא בדרך של קידום אורגני. להבדיל מקידום ממומן אין צורך לשלם לגוגל אם כי כדאי לפנות לחברת SEO שתבצע עבורכם את הקידום. זה יכול להיות תשלום חודשי או תשלום חד פעמי אך ההוצאה מחזירה את עצמה תוך פרק זמן מאוד קצר. כי התוצאות לא מאחרות להגיע בעיקר כי אנשים רבים מעדיפים להיכנס לאתרים שהם לא ממומנים אלה באמת מתאימים לצרכיהם.

מקדם אתרים טוב בקיא גם ברשתות חבריות

גם רשתות חברתיות כמו פייסבוק, מייספייס, טוויטר, לינקדאין, פינטרסט ועוד, כוללות גם פורומים ובלוגים, הן מקדם אתרים טוב. במיוחד היום כשהשיווק הפך להרבה יותר אישי וחברתי. אנשים כבר לא סומכים על הפרסומות הרגילות ומחפשים מידע אודות שירות או מוצר דרך החברים הממליצים. לכן רשתות חברתיות משמשות לפלטפורמה שיווקית חברתית נפלאה ועסקים משקיעים בה לא מעט מהתקציבים החודשים שלהם.