מאמרים

מסיבת יום הולדת 60יום הולדת הוא יום חשוב עבור כל בן אדם, אם כי מתוך עשרות ימי ההולדת שאנו חוגגים בחיינו רק בודדים נחרצים בזיכרוננו לשנים ארוכות. מסיבת יום הולדת 60 היא הדוגמה המצוינת ליום הולדת בעל חשיבות רבה, הן לחוגגים עצמם והן לבני משפחותיהם, שלעיתים מונות כמה דורות.

זוהי לא עוד מסיבה רגילה אלא מפגש בעל משמעות עצומה במהלכו חתן או כלת השמחה מקבלים את הכבוד הראוי להם, כמו גם את התודה הענקית על תרומתם לחיינו. מסיבת יום הולדת 60 זו גם אפשרות נפלאה להיפגש עם חברים ותיקים ולחלוק עימם זיכרונות וחוויות מן העבר הרחוק, מה שלמעשה הופך את היום ליום נוסטלגי ומרגש במיוחד.

מסיבת יום הולדת 60 – חיים שכאלה

אחת האפשרויות הפופולאריות לערוך מסיבת יום הולדת 60, זוהי האפשרות של אירוע "חיים שכאלה". למעשה, מדובר בחוויה מרגשת של פעם בחיים המתקיימת בחברת ידידים, חברים ובני המשפחה ומעניקה לחוגגים הזדמנות להעלות את כל זיכרונותיהם ולשתף את כולם (גם אם לא בפעם הראשונה) בחוויות שעברו.

כדי לארגן אירוע "חיים שכאלה" צריך קצת להתאמץ ולהתרוצץ, במטרה לאסוף את כל החברים הטובים של בעל השמחה, כמו גם לדאוג למקום מתאים, לכיבוד ולאווירה. אך היו בטוחים כי התוצאה הסופית תהיה שווה את המאמץ, אפילו אם תצרכו לעבוד באותו הערב גם בהסעות.

מסיבת יום הולדת 60 – סרטון וידאו

סרטון וידאו זוהי דרך נוספת, לא פחות נפלאה ומרגשת לחגוג מסיבת יום הולדת 60. הרי היום בעידן הפלאפונים ויו טיוב, עריכת סרטונים הפכה למשחק ילדים קל ונגיש, המאפשר לכל אחד ואחד מאיתנו לערוך סרטוני וידאו בכל סגנון שרק ירצה, באמצעות תוכנת movie-maker הנמצאת בכל מחשב ביתי הפועל באמצעות תוכנת חלונות (windows).

כל מה שצריך זה לאסוף כמה תמונות, לצלם מספר קטעי וידאו, אפילו בטלפון הסלולארי, למצוא את המוסיקה המתאימה ולערוך את הכל לסרטון אחד קצבי ומרגש.

מסיבת יום הולדת 60 – צימר משפחתי

אם ברצונכם לערוך מסיבת יום הולדת 60 מיוחדת ומרגשת, כדאי לכך לשכור צימר משפחתי. היום קיימם מבחר עשיר מאד של צימרים משפחתיים מפנקים המיועדים לאירועים משפחתיים מסוג זה: צימרים עם בריכה, בקתות עץ שתי קומות, וילות יוקרתיות ועוד. למעשה, מסיבת יום הולדת 60 בצימר זוהי מסיבה בעלת ערך מוסף המשלבת גם את חווית הנוף וגם את חוויית החופשה המשפחתית ומציעה שלל פעילויות מרתקות כמו ספא, טיפולים אלטרנטיביים, טיולים בטבע, מסעדות וכדומה.