מאמרים

מחיר קידום אתריםמחיר קידום אתרים – לא תקראו את זה בשום מקום אחר!

מאת: יוני אפרתהאם אתם מפחדים לשלם יותר מדי על קידום אתרים?

האם מעצבן אתכם שקשה לצפות את התוצאות של קידום אתרים בחינם?

האם חשוב לכם מאד לקבל תוצאות כמו שצריך?


הגעתם למקום הנכון חברים. במאמר קצר זה, ננסה להסביר לכם איך נקבע מחיר קידום אתרים, כמה נהוג לשלם עבור קידום אתרים ולאילו פרטים אתם חייבים לשים לב לפני שאתם מתחילים לעבוד עם חברת קידום אתרים.


מחיר קידום אתרים – זול מדי זה חשוד

כמו כל תחום בחיים, אם אתה משלם זול מדי – בד"כ גם תקבל מוצר זול, אתה צריך מקדם אתרים טוב! לפעמים הניסיון שלנו לחסוך עוד 100 ש"ח ועוד 200 ש"ח יעלה לנו הרבה יותר מכך. מבולבלים? קבלו כלל אצבע שיציל אתכם מהרבה אכזבות:

חברת קידום שמציעה לכם לשלם פחות מ-1000 ש"ח בחודש – היא לא חברת קידום רצינית. קידום אתרים באינטרנט כרוך בהרבה עלויות: תחזוקת תשתית אתרים, כתיבת מאמרים מקוריים מדי שבוע, הזנת תכנים, הזנת קישורים, החלפת קישורים מדי שבוע, עדכון תכנים באתר ועוד... חברה שמבקשת מכם פחות מ-1000 ש"ח בחודש, פשוט תיתן לכם שירות חסר. זה יתבטא בתוצאות חלשות, תהליך איטי ואכזבה גדולה מהצד שלכם.


מחיר קידום אתרים – כמה מומלץ לשלם?

אז ככה, מחיר קידום אתרים שפוי הוא 1400-2500 ש"ח לחודש, תלוי בגודל העסק שלכם. אתם חייבים להבין משהו... כאשר תעבדו עם חברת קידום אתרים מקצועית וטובה, אתם תרגישו את ההבדל מן הרגע הראשון. התוצאות שלכם בגוגל יתחילו להשתפר כעבור שבועות ספורים, ולאורך החצי שנה הראשונה של העבודה, תוכלו לראות שיפור עקבי מדי שבוע. זה פשוט עולם אחר.


איך בוחרים חברה טובה?

מחיר קידום אתרים אינו הפרמטר היחידי לבחירת חברת קידום מוצלחת. רוצים להגדיל את הסיכויים למצוא חברה טובה? בקשו לראות תוצאות בשטח ובקשו לשוחח עם לקוח אחד או שניים! תתפלאו לגלות כמה אינפורמציה תוכלו לקבל מלקוחות קיימים של חברת קידום אתרים. מחיר קידום אתרים הוא רק עוד אינדיקטור לאיכות החברה. כאמור, אנחנו ממליצים לחפש חברה שתציב יעדים אגרסיביים ותבקש לפחות 1500 ש"ח לחודש.

כדאי לקרוא! טיפים לקידום אתרים

טיפ אחרון בנושא מחיר קידום אתרים

במקום לנסות להוריד את המחיר שאתם משלמים, תנסו לוודא שהמחיר שאתם משלמים יכלול כמה שיותר דברים, כולל יעדים ברורים, נקודות יציאה, דיווחים שוטפים, שקיפות ועוד...

אנחנו מאחלים לכם שתגיעו למקום ה-1 בגוגל – בהצלחה!