מאמרים

מורה לגיטרה


מורה לגיטרה לילדים והיתרון של לימודי גיטרה

אחד מתחומי הנגינה האהובים ביותר הוא ללא כל ספק לימוד גיטרה. חשוב לציין את העובדה, כי מורה לגיטרה לילדים אינו רק מורה לגיטרה כפי שזה נשמע לכם. היתרונות הרבים שיש ללימודי גיטרה אשר כוללים גם לימודי מוסיקה ופיתוח מיומנויות אישיות וגם פיתוח הבטחון העצמי מפתיעים הורים רבים שוב ושוב ובעיקר לטובה כמובן. על מנת להבין למה מורה לגיטרה הוא הרבה יותר רק ממורה לכלי נגינה להלן כמה מן היתרונות אשר הילד יזכה להם כאשר ילמד עם מורה לגיטרה מקצועי ומנוסה ביותר.

פיתוח יכולות מוזיקליות טובות מאד

היתרון הראשון והמשמעותי ביותר של לימוד עם מורה לגיטרה הוא לימוד ופיתוח יכולות מוזיקליות ברמה גבוהה מאד. ילדים אשר רוכשים יסודות מוזיקלים ומקבלים בסיס בצורת לימודי תיאוריות מוזיקליות שונות, יוכלו לנגן בשלבים מאוחרים יותר בכלי נגינה נוספים כאחה ואחרים, הם יוכלו לקרוא ולכתוב תווים, להחזיק את הגיטרה, ולפרוט עליה שירים וכיוצא באלה. ככל ששיעורי הגיטרה יימשכו יתקדם הילד, והוא יוכל לנגן דברים יותר ויותר מורכבים.

הגברת הבטחון העצמי

יתרון נוסף של לימודים עם מורה לגיטרה הוא הרגשת המסוגלות של הילד והעלאת הבטחון העצמי שלו באופן משמעותי. כאשר הילד לומד טכניקה חדשה או מילים של שיר חדש, מפנים אותם ומבצע אותן כהלכה הוא יהיה מאד גאה בעצמו והבטחון העצמי שלו ינסוק ללא כל צל של ספק. הביטחון העצמי יבוא לידי ביטוי בכך שהוא יבקש לנגן מולכם, ואף בפני החברים שלו באירועים שונים ומגוונים.

פיתוח כושר הלימוד

לימוד עם מורה לגיטרה מפתח את כושר הלימוד של הילד ואת יכולותיו הלימודיות ומחדד את הזיכרון שלו. הוא לומד אקורדים ושירים רבים בצורה מסוימת אשר אותה הוא יכול להכיל על דברים נוספים. ובנוסף לכך, הילדים עם מורה לגיטרה נהנים מסביבת לימוד מהנה ומפיתוח קשר אישי עמוק עם המורה שבא לידי ביטוי בכך שהילד מצפה בכיליון עיניים לשיעור הבא, ומוצא את עצמו מתאמן ביום יום על מה שנלמד בשיעור הקודם בהנאה גדולה במיוחד.