מאמרים

מוסך איסוזו


שירותים נלווים של מוסך איסוזו

אם יש לכם רכב של חברת איסוזו, מן הסתם מעת לעת עליכם להגיע איתו אל מוסך מתאים ומקצועי על מנת לבצע את הטיפולים השונים אשר נדרשים, או לתקן תקלות כל שהן שהופיעו עם הזמן בשל בלאי של חלקים מסוימים מטבע הדברים. כל בעלי רכבי איסוזו יכולים לפנות אל מוסך מורשה על מנת להתפנק עם שירותים נלווים. בעוד שירותים שוטפים ורגילים כוללים טיפולי תחזוקה, תיקוני חשמל, פחחות, מכונאות וכדומה, השירותים הנלווים הם חלק מסל רחב יותר. רוב הדגמים המיוצרים על ידי יצרנית כלי הרכב איסוזו הם טנדרים קלים ומשאיות, ועל כן הלקוחות משתייכים אל המגזר העסקי. התפקיד של מוסך איסוזו הוא לספק שירותים נלווים במהירות ובאמינות ועל ידי כך למנוע פגיעה בתפוקת העסק בסופו של דבר.

טסט ואיסוף

יש מספר סוגים בולטים של שירותים נלווים אשר ניתנים על ידי מוסך איסוזו מורשה. ראשית, יש לציין שירותי הכנה לטסט והעברת טסט. במסגרת שירותים אלו מתבצעת בדיקה כללית של הרכב ונערכים תיקונים ספציפיים על פי הצורך. לאחר מכן ניגש אחד מנציגי המוסך אל מכון הרישוי, מעביר את הרכב ומחזיר אותו לבעליו עם רישיון מחודש. שנית, מוסך איסוזו יכול לספק שירותי איסוף והחזרת רכב. גם שירותי הסעת לקוח ואספקת רכב חלופי משדרגים בצורה משמעותית את חווית הטיפול של בעלי רכבי איסוזו.ניתן למצוא במוסכים אלו גם משאיות יד שניה או שירותי מוסך איווקו.

בדיקות חורף ושירות VIP


יש לציין כי לא כל מוסך מספק שירותים נלווים עבור בעלי רכבי איסוזו. יש לברר מראש לגבי סוג המוסך, אופן הפעילות שלו והשירותים שהוא מציע. כדאי להכיר את המושג בדיקות חורף המתייחס אל בדיקות תקינות המגבים, הבלמים, האורות והצמיגים. מי שמפעיל רכבי איסוזו בעזרת נהגים מקצועיים יכול לפנות אל המוסך ולהצטרף אל מועדון לקוחות, לקבל שירות VIP ולהתעניין לגבי אפשרות לשירות אקספרס. טיפול אחר שמציעים מוסכים ברחבי הארץ הוא שטיפת רכב המתאימה בעיקר למי שמעוניין למכור משאיות וטנדרים משנות ייצור שונות. בזכות השירותים הנלווים של מוסך איסוזו יכול כל נהג למצות את הפוטנציאל של הרכב.