מאמרים

מה זה ממיר קטליטי


מה זה ממיר קטליטי

ממיר קטליטי הינו אביזר לרכב, אשר בשונה מחלקים אחרים איננו אחראי לשיפור מידי של חווית הנסיעה

רוב השיפורים הטכנולוגיים בתחום הרכב נעשים ממטרה אחת בלבד, להביא לשיפור של איכות הנסיעה. השיפורים אשר נעשו לרכבים החדשים כללו הגברה של המהירות, בטיחות נסיעה משופרת, נוחות מושבים, תפעול קל, וכמובן חיסכון בדלק. רוב החלקים ברכב נעשו תוך מחשבה ישירה על הרצון של הלקוח, ועל השיפורים הנדרשים ביותר עבורו.

מה זה ממיר קטליטי? ממיר קטליטי הינו אביזר לרכב השונה מכך באופן מובהק. בשונה מחלקי הרכב האחרים, ממיר קטליטי איננו משמש לשיפור איכות הנסיעה בכל דרך שהיא. ממיר קטליטי הינו הרכיב המקשר בין תא הבערה במנוע לבין האגזוז. מטרתו של הממיר היא להוות אתר לבעירה נוספת של הדלקים, על מנת להשמיד חומרים כימיים מזיקים אשר נוצרו בתהליך הבעירה הראשוני אשר לא הושלם כראוי כמו פחמן חד חמצני אשר עשוי להיות רעיל לאדם. ההתקנה של ממיר קטליטי לכן, היא סטנדרט יחסית חדש ברכבים, ומאפשרת מזעור של זיהום האוויר שיוצר הרכב לבריאות בני המשפחה ולשמירה על אוויר נקי.

מהם הפרמטרים העיקריים שיש לשים אליהם לב בעת רכישת ממיר קטליטי


על מנת לרכוש ממיר קטליטי, עלינו לבחור באיש מקצוע מוביל ובעל ניסיון בתחום. ישנם מספר פרמטרים שיש לשים אליהם לב ברכישת ממיר קטליטי, הכוללים בין השאר:

• זמן ייצור: ממיר קטליטי הינו רכיב חדש באופן יחסי, ולכן יש הבדלים גדולים ביותר באיכות שלו בין שנות ייצור שונות. בחרו במוצר עדכני ככל הניתן.
• מחיר: למרות הרצון לחסוך בכסף, במידה ובחרתם להתקין ממיר קטליטי, וודאו שרכשתם מוצר שיעשה את העבודה כראוי.

יש להתקין ממיר קטליטי אצל בעל מקצוע מומחה

חשוב מאוד להתקין ממיר קטליטי רק אצל בעל מקצוע מוביל. רק כך נוודא תוצאות איכותיות.