מאמרים

מגדת עתידותגילוי עתידות באינטרנט


מגדת עתידות אונליין

האינטרנט מאפשר גישה מהירה למידע רב בתחומים שונים. ניתן למצוא בלחיצת כפתור אתרים אשר מציגים שיטות לקריאת העתיד על ידי מיסטיקנים אונליין. ישנו אתר אשר מציע פתיחה בקלפי טארוט ואתר אשר מציע פתיחת מזל, פתיחת גורלות ושירותי תקשור. כל אלו מתבצעים ללא מפגש אישי בין המטופל למגדת העתידות. פעמים רבות קריאת העתיד מתבצעת על ידי תוכנת מחשב אשר מספקת לנו תשובה בהתאם לנתונים שהכנסנו למערכת. חסידי תורת הנסתר טוענים כי מגדת עתידות אמיתית היא כזאת אשר פוגשת את האדם פנים אל פנים. אליה לקרוא את גורלו בתווי פניו ומבטו.

אני צריך עזרה בקבלת החלטה...

פנייה אל מגדת עתידות מתרחשת בשלב בחיים בו האדם נמצא בפרשת דרכים, מתבקש לקבל החלטה מורכבת ומהסס. אנשים רבים מתקשים להחליט האם כדאי להם להתפטר מהעבודה? האם כדאי לעזוב את הארץ? האם כדאי להתחתן עם האדם הזה? לכל אחת מההחלטות הללו השפעה רבה על עתידנו והבחירה אינ פשוטה. חלק ניכר מחיינו מתמקד בניסיון לתכנון העתיד. אנו חוסכים כסף לעתיד, מתכננים תוכניות לשנים הבאות ודוחים דברים למחר.יכולת ניבוי העתיד וחיזוי תוצאות הבחירות והמעשים שלנו בהווה עשויה להיות שימושית להרכבת פאזל החיים.

קריאת העתיד ביהדות


ההלכה היהודית מאמינה כי אין אפשרות לקרוא את העתיד ולנבא את שעתיד לקרות אותנו. היהודים מאמינים כי לכל אדם ישנו ייעוד אשר ניתן לו על ידי בורא עולם. יחד עם הייעוד ניתנה לכל אדם גם הרשות להשפיע על גורלו ולבחור את דרכו. אדם אשר יודע מראש מה צופן לו עתידו עלול להשתעמם מחיי העולם הזה ולפתח אדישות ופאסיביות. אפשרות הבחירה מבין כמה דרכים ונתיבים מגדילה את הסיכוי כי האדם יבחר בדרך אשר תאפשר לו למצות את כישוריו האישיים.

שיטות קריאת העתיד

קיימות כיום מספר שיטות עתיקות לניבוי העתיד. אדם אשר מבקש את חיזוי עתידו יכול לבחור בין מגדת עתידות אשר קוראת בקלפים לבין מגדת עתידות אשר קוראת בקפה. במהלך קריאה בקלפים תתבקש להוציא מהחפיסה מספר קלפים ולסדר אותם בסדר מסוים. הקלפים הם שיספרו את העתיד לקרות אותך.
קריאה בקפה דורשת שתיית קפה, לאחר סיום שתיית הקפה תסובב מגדת העתידות את הכוס ותקרא את העתיד בעזרת הסימנים אשר נותרו בכוס. שיטת קריאת העתיד בקפה היא שיטה עתיקה מרתקת אשר בעבר היו עוסקות בה מכשפות. הסינים משתמשים בתה בכדי לחזות את העתיד באותה השיטה. המשקעים שיוצר התה או הקפה יוצרים סמלים אשר מספרים רבות אודות השותה. הספקנים רואים בשיטת קריאת עתיד זו או כל שיטת אחרת אמונת שוטים.