מאמרים

לופט בחולון


מבנים תעשייתיים נטושים אשר המאפיינים שלהם הם השטח הגדול שלהם וכן התקרה הגבוהה שלהם הפכו מאוד מהר לפתרון אופטימלי עבור אנשים אשר רצו להתגורר בערים מרכזיות של ארצות הברית, אבל נבצר מהם היכולת לשלם את שכר הדירה שהיה גבוה מדי עבורם. מכיוון שהמהפכה הטכנולוגית היי טקית השפיעה על כולם במשק במידה רבה והרבה מפעלים כתוצאה מכך אף נסגרו, הלופטים עמדו נטושים ולא הניבו לבעלים שלהם כל הכנסה שהיא. ההחלטה להשכיר אותם לכל מיני אנשים פתחה פתח לסגנון מגורים חדש וכן למבנים שונים בהם התחילו לערוך כל מיני מסיבות וכן אירועים שונים. לופט בחולון משמש לכל מיני מטרות, יש אנשים אשר מבכרים לשכור לופט בחולון למטרות מגורים אפילו, בשנים האחרונות ניתן לצפות במסיבות רבות בלופטים מעוצבים ומגוונים בשלל רב של פינוקים.

במרוצת השנים האחרונות הרבה ישראלים מרבים לחגוג בלופטים מסיבות רווקים ומסיבות רווקות וכן לערוך מסיבות פרטיות ומגוון אירועים פרטיים בלופטים פרטיים ומעוצבים באזורים אטרקטיביים כמו תל אביב וכמו חולון.

היתרונות של לופט בחולון –

היתרונות של לופט בחולון הינם רבים ומגוונים, להלן כמה מהם, כדלקמן –
* אבזור - לופט בחולון מגיע עם אבזור בסיסי, אשר כולל – מטבחון ובו כל הציוד אשר נדרש לבישול, ריהוט, כיבוד, וכן מערכת קולנוע ביתית. ישנה אפשרות לבקש לופט בחולון עם ג'קוזי או לופט עם פינות ישיבה מעוצבות.
* התאמה וגמישות - לופט בחולון מתאים לכל סוג של אירוע. כל מה שצריך הוא לומר לבעלים של הלופט מה היא המטרה שלכם שבשמה אתם רוצים לשכור את הלופט ומה דרוש לכם והם יגידו לכם מה הלופט האופטימלי עבורכם ויציעו לכם כל מיני תוספות כמו חבילות פינוקים, מפעילים, עיצובים מיוחדים, תקליטנים וכיוצא בזה.