מאמרים

לופט בדרום


כמה אנשים נכנסים אל לופט בדרום?
יש אנשים אשר תוהים האם הם יכולים לשכור לופט בדרום כדי שהם יוכלו לחגוג שם חופשה רומנטית מיוחדת עם בני הזוג שלהם. אחרים חושבים אולי לשכור לופט בדרום בשביל חופשה משפחתי. רבים אחרים חושבים על הלופט כמקום למסיבה - אולי מסיבת רווקים של עשרה חברים טובים, או מסיבת יום הולדת עם 80 מוזמנים. כל זה מעלה שאלות חשובות מאד כמה אנשים בכלל נכנסים ללופט? לכמה אנשים הוא מיועד? בואו נסתכל ביחד עם הנתונים:

ההתאמה שיכולה להשתנות בלופט

באופן עקרוני, כשאתם מזמינים לופט בדרום, כדאי תמיד להראות לכמה אנשים הוא מתאים. ישנם לופטים שהם מלכתחילה קטנים. הם באמת מיועדים לזוגות או למסיבות קטנות יחסית. אלו לופטים שיודעים באינטימיות שלהם, ולרוב הם מתאימים לאירועים של עד כ20 איש לכל היותר.

עם זאת, יש כמובן אפשרות להזמין לופט בדרום שיכיל בתוכו יותר אנשים. ישנם כיום לופטים שיכולים להכיל עד כ50 איש, עד כ70 איש, עד כ100 איש, ויש אפילו לופטים שיכולים להכיל כמות גדולה עוד יותר של אנשים. כמובן שאת הלופטים הללו כדאי להזמין אם אתם עורכים מסיבות ואירועים גדולים באופן יחסי. יש לציין שהלופטים הגדולים יותר, לרוב גם יעלו יותר - אבל כמובן שהמחיר הזה הוא הגיוני לאור העובדה שהלופטים הללו הם לא רק גדולים יותר בשטח שלהם, אלא לרוב גם מאובזרים יותר.

זו הגדרה שיכולה להיות גמישה
שימו לב שעל אף הנאמר, אתם עדיין יכולים להזמין לופט בדרום שיתאים לגודל של האירוע שלכם, גם אם זה נראה שזה לא מדויק בהכרח. למה כוונתו? אם למשל מדובר על לופט שמיועד לעד כ30 איש- הרי שגם שמונה איש יכולים לגמרי לחוש בו בנוח, ולא להרגיש שהוא גדול מידי עבורם.