מאמרים

לופט באשדוד למסיבת רווקות


זיכרון בלתי נשכח
מסיבת רווקות היא המסיבה שלא תשכחו. כל החברות מגיעות ומוכנות לערב ארוך עם הרבה מוזיקה, אלכוהול ובעיקר זיכרונות שלא יישכחו. מסיבת רווקות היא מסוג המסיבות שאף אחד לא מתכנן לעבוד יום לאחריה כדי באמת למצות אותה עד הסוף. אך עם כל מסיבה גדולה הסידורים והדאגות לגבי המקום לחגיגה המושלמת יכולים להלחיץ אותנו. אפשר להירגע, כי לופט באשדוד למסיבת רווקות הוא המקום בשבילכם. לופט מציע מקומות פתוחים או מקורים, עם בריכה, עם קריוקי, לופט עם ג'קוזי או לופט שכולל רק בר אקטיבי, ספות ורחבת ריקודים כדי שאף אחד לא יעצור לכם את המסיבה באמצע ויתלונן על הרעש.

בר אקטיבי ואוכל בלי לשבור את הראש

כחלק מההכנות למסיבת רווקות, תוכלו גם להחליט לסגור מקום מבודד במקלט או אולם אירועים קטן וכך תפתרו את הבעיה הראשונה והיא המקום בו תחגגו. אך לופט באשדוד למסיבת רווקות לא מספק לכם רק 4 קירות וקורת גג כדי לחגוג אלא נותן לכם את האפשרות לחגוג במקום יוקרתי וצעיר במחירים הוגנים. ניתן לעצב את האירוע כפי שתרצו כשכל מה שתצטרכו מבחינה לוגיסטית, אוכל, תפאורה ואפילו בר אקטיבי ואלכוהול איכותי. כחלק מהאוכל שתבחרו שיהיה באירוע ניתן כלול לא רק מזון לנשנש אלא גם מנות לארוחת ערב וארוחת ביניים כדי לסגור את הרעב שייפתח מהאלכוהול והריקודים.

למה לבחור בין בריכה לקריוקי?
מסיבת רווקות יכולה ואף רצויה שתהיה מוגזמת. זוהי מסיבה של פעם בחיים ולופט באשדוד למסיבת רווקות ייתן לכם את כל מה שאתם רק חולמות עליו, החל מספא לכל החברות, סאונה ואפילו מערכת הגברה בשביל ערב הקריוקי שתמיד רציתם לעשות יחד כל החברות. אנשים צריכים לבחור בין החלומות שלהם, קריוקי או בריכה, שולחן ביליארד או פינג פונג, אך לא אם תבחרו בלופט באשדוד למסיבת רווקות שייתן לכם גם את כל האפשרויות יחדיו.