מאמרים

לוחיות מתכת


ייצור לוחיות מתכת
הלוגו שלכם יכול להיות מרשים ומיוחד על לוחיות מתכת. בית הדפוס אשר ייצר עבורכם הדפסים שונים על לוחיות מתכת הוא בית דפוס עם מומחיות מתאימה ומדפסות משוכלות שיכולות להביא את העסק שלכם לנראות יוצאת מן הכלל. זה ברור כי כל עסק רוצה לבלוט ולהרשים את הלקוחות או את הלקוחות המתעניינים ואחת הדרכים היא להעביר את המסר שלכם כמו שם העסק, הלוגו או כל דבר אחר שתחליטו, על גבי לוח מתכת באופן מרשים.

עבודת המתכת

עבודת המתכת נחשבת בעיני חלק מהאנשים לעבודה מיושנת ועתיקת יומין, אך עבור בתי הדפוס המתמחים בייצור לוחיות מתכת מדובר על אמנות של ממש ויצירה מרשימה ביותר. בבית הדפוס המתכת יכולה לקבל חיים של ממש ולהפוך כל שילוט או לוחית ליצירה מעוצבת יוצאת דופן. את הלוחיות ניתן ליצור עבור שלטים מסוגים שונים ועבור מיתוג של מוצרים שונים כמו למשל עבור שילוב ברהיטים, מוצרי אלקטרוניקה ומוצרים שונים רבים.

דרישות הדיוק

על מנת לייצר לוחיות מתכת יש צורך לעשות זאת במכונות ברמת דיוק גבוהה ביותר. אם מדובר על חריטה אז יש צורך כמובן במכונות מובילות בענף ובאנשי מקצוע אשר יודעים כיצד לתכנן נכון את המכונות. התוצאה שמקבלים בחריטה היא מרשימה מאד ואם מדובר בייצור של לוחיות לצורך מוצרים או מיתוג, התוצאה יכולה לגרום ליותר לקוחות לקנות את המוצרים.

הדפסה על גבי הלוחיות

לוחיות מתכת אלו לוחיות אשר עשויות ממתכת ולרוב יעדיפו להשתמש באלומיניום שאינו נפגע מלחות או מהשמש. ניתן כמובן לחרוט על הלוחיות, אך ניתן גם להדפיס עליהן כשהתהליך הוא הדפסה על גבי מדברה עמידה לאורך שנים אותה שמים בחוזקה על גבי הלוחית כדי לקבל יחידה אחת מרשימה.