מאמרים

ייעוץ מס


הכול אודות ייעוץ מס
כאשר אתם מעוניינים לפתוח עסק חדש כזה או אחר, נדרשת מכם פעילות מסודרת מול מוסדות המס בארץ. מדובר על פעילות שצריכה להיעשות לרוב על ידי גורמים מקצועיים בתחום החשבונאות והמיסוי על מנת להקפיד כי הכל מתנהל על פי חוק.
ייעוץ מס, הינו תחום המייעץ בנושאי מיסים, דוחות לצרכי הגשה לרשויות המס והתעסקות עם כל בירוקרטית המס. פעילות של ייעוץ מס בישראל, קשורה בחוק הסדרת העיסוק על פי תקנות מס הכנסה. מתעניינים בנוגע לנישת ייעוץ מס ? כל המידע הנדרש לפניכם.

מה הוא ייעוץ מס ומהו יועץ מס מורשה
כיצד נזהה יועץ מס? יועץ הרשום בלשכת יועצי המס בישראל ומציג רישיון בתוקף, מוסמך לייצג כל אחד בפועל. כמו כן, יועצים מתחום ייעוץ המס, יופיעו תחת רשימה מאוגדת של לשכת חשבונאים ויועצי מס על פי חוק. אז מה מעניק לנו יועץ המס בפועל ? במסגרת ייעוץ מס מוענקים לנו שירותי ייעוץ כלכלי, ייעוץ פנסיוני, החזרי מס לשכירים, תיאומי מס, ניהול חשבונות, התעסקות שוטפת בתיקי מס הכנסה ואפילו עריכת דוחות המוצגים לרשויות בהתאם. כמו כן, הגשת הצהרות הון ואפילו ייעוץ מס בנושאי מיסים.

לשם מה נחוץ לנו ייעוץ מס?
המיסים יכולים להכביד על יותר מחמישים אחוז מתושבי ישראל. באמצעות ייעוץ מס, ניתן להקל על עובדים אלו ואף להציג בפניהם החזרים כאלה ואחרים. מס הכנסה ידוע לא פעם בחישובים שאינם מדויקים. באמצעות ייעוץ מס נכון, ניתן לעלות על "שגיאות" אלו ולהשיג עבורכם השכירים, את ההחזרים בהתאם. אין זה משנה אם מדובר בשכיר או עצמאי, באמצעות ייעוץ מס נכון, ניתן לקבל חלק נכבד מהכסף חזרה. קוראים לזה, החזרי מס.

ייעוץ מס כי יש הפתעות בחיים
מיותר לציין, באמצעות ייעוץ מס נכון, תוכלו לבצע בדיקות מהימנות אשר יסייעו לכם להחזיר את כספכם האבוד. מחפשים ייעוץ מס ? תוהים לגבי הטבות כאלה או אחרות ? אנחנו נסייע לכם. השאירו את פרטיכם האישיים ואחד מאיתנו ישוב אליכם בהקדם.