מאמרים

יום הולדת בטבע


אירוע יום הולדת הוא אירוע שחוזר על עצמו בכל שנה מחדש אך לא כל יום יוצא לכם להפיק יום הולדת מיוחדת באמת. אנשים מכינים יום הולדת מיוחדת כשהם מגיעים לגיל עגול כמו עשרים, שלושים וארבעים, אך לפעמים הם בוחרים לערוך יום הולדת מיוחדת גם סתם כך.

אחד האירועים המיוחדים שניתן לעשות הוא אירוע יום הולדת בטבע, מדובר על אירוע ייחודי שניתן לערוך אותו בכל מקום בטבע, עובדה זו הופכת אותו באופן מיידי ליוצא דופן מבין אירועים אחרים. בדרך כלל, ימי הולדת לא כוללים יותר מידי משתתפים ולכן קל יותר לערוך אותם לעומת אירועים בהם משתתפים רבים.

יום הולדת בטבע – איפה עורכים ?

יום הולדת בטבע תוכלו לערוך במקומות רבים וזאת בתנאי שתוכלו למצוא מיקום נוח לערוך בו אירוע בו אתם מעוניינים. בדרך כלל, רצוי למצוא מיקום מיוחד אשר מסמל דבר מה עבורכם, זו יכולה להיות פיסת יער חשובה לכם, חוף בכנרת או חוף ים, הר אותו אתם אוהבים או מקום בטבע שפשוט עושה לכם טוב. אנשים רבים בוחרים לערוך יום הולדת בטבע במקום אותו הם לא מכירים כדוגמת מקומות לינה מיוחדים לקמפינג ואתרי תיירות בהם יש אפשרויות לינה.

כיצד מתכננים יום הולדת בטבע ?

כל תכנון יום הולדת בטבע צריך להיעשות לאחר מחשבה רבה ולאחר בחינת האזור בו אתם מעוניינים לערוך את האירוע, אם למשל מדובר על קרחת יער, עליכם לוודא כי יש לכם מספיק מקום לערוך את האירוע בצורה מסודרת וכי יש לכם מספיק חניה לכל מי שאמור להגיע.

אם אתם רוצים להאכיל את האורחים שלכם קחו בחשבון שתצטרכו להביא אוכל רב וכאשר מדובר בחודשי הקיץ עליכם לדאוג לצידניות רבות כדי לקרר את האוכל, אם מדובר על אירוע אותו אתם מבצעים בחורף או בימים קרים, אתם צריכים לארגן חימום הולם למקום ואף לארגן סככה למקרה שירד גשם.

אחד הרעיונות השימושיים ביותר בעריכת יום הולדת בטבע הוא יום הולדת עם קומזיץ, על האש או קמפינג. ימי הולדת אלו מתאימים במיוחד לשוחרי הטבע בינינו והם תמיד מוצלחים במיוחד. אפשר לארגן לאורחים מוזיקה טובה, המון בשר וסלטים, ונגינה שמחה בגיטרות או דרבוקות. הדבר החשוב ביותר הוא לארגן מקומות ישיבה נוחים, שולחנות, וכמובן מים כדי שתוכלו לכבות את המדורה בסוף הערב.