מאמרים

טיול משפחות לספרד


טיול משפחות לספרד – מדריד הבירה

טיול משפחות לספרד איננו עסק יקר כלל וכלל בעידן של היום, ונראה כי כיום ניתן למצוא אין ספור טיסות מוזלות גם למדריד וגם לברצלונה במחירים השווים לכל כיס. אין זה סוד כי למי שכבר היה עם הילדים בברצלונה מומלץ להגיע למדריד ולעשות טיול משפחות לספרד בבירת המדינה ובסביבותיה. ספרד היא מדינה גדולה מאד, אשר שוכנת בחצי האי האיברי והיא כוללת בתוכה חופים בים התיכון ובאוקיאנוס האטלנטי. חשוב לדעת כי ספרד היתה בשעתה אימפריה ענקית ובעלת השפעה גדולה בעולם, וכיום ניתן לחזות בכל הפאר וההדר מתקופה זו בכל רחבי המדינה. מדריד היא עיר הבירה של המדינה המקסימה הזו, ויש בה אין ספור דברים לעשות ולבקר עם או בלי הילדים מן הסתם, כך שצפויה לכם חופשה יוצאת מן הכלל בכל הרכב של נופשים שתצאו איתו ליעד מיוחד זה.

נוסעים עם כל בני המשפחה למדריד

טיולי משפחות לספרד בעיר הבירה מדריד הם טיולים המביאים אתכם לעיר מיוחדת במינה שהסמל שלה הם דובים ועצי תות. פירוש השם מדריד בלטינית הוא ארץ דובים. פסל העיר של מדריד הוא דוב הניצב על שתי רגליו האוכל מעץ תות מלא פרי. במדריד היתה קהילה יהודית מפוארת עד לגירוש ספרד והיא שימשה אחד ממוקדי התרבות החשובים של עם ישראל במשך דורות. סימנים לכך ניתן לראות עד היום (500 שנה לאחר הגירוש) במבנים ששימשו כבתי כנסת, בשלטים בשפה העברית וכדומה.

אטרקציות מעניינות במיוחד מחכות לכם במדריד

טיולי משפחות לספרד בעיר מדריד יחשפו בפניכם אנדרטות ושערים רבים אשר מוצבים ברחבי העיר: שער אלקלה, טולדו, שער הניצחון, סאן וינסנטה ורבים נוספים. במדריד תוכלו לצפות במופעי פלמנקו מרהיבים ומרגשים שמתאימים לכל המשפחה ובתחום האוכל תוכלו למצוא אין ספור מסעדות עם מאכלים ספרדיים מסורתיים החל מפאייה, מאכלי ים שונים, מהמטבח הקטאלני והרבה יין מקומי נהדר.
טיול משפחות לספרד מומלץ לעשות בחודשי הקיץ או עונות המעבר וניתן להצטרף גם לטיולים מאורגנים המיועדים למשפחות שיקחו אתכם למסע שלא תשכחו ברחבי המדינה.