מאמרים

טיולים מאורגנים לסין


סין היא המדינה השלישית בגודלה בעולם מבחינת השטח שלה והראשונה בגודלה בעולם מבחינת מספר התושבים הגרים בה. בסין ניתן למצוא תרבות מרתקת, מקדשים עתיקים ואתרי תיירות יפיפיים.

במהלך טיולים מאורגנים לסין ניתן ליהנות משמורות טבע עצומות בגודלן, מנופים מרהיבים עוצרי נשימה,שדות אורז רבים וחיות בר נדירות. התרבות הסינית תרמה לעולם ידע רב והמצאות רבות אשר נמצאות כיום בשימוש יומיומי כמעט כגון: חרסינה, משי, תה, נייר ועוד.

טיולים מאורגנים לסין – טיפים למטייל

עלות טיולים מאורגנים לסין אינה נמוכה כלל ולכן גודל הקבוצה הינו גורם מכריע. ככל שהקבוצה גדולה יותר, העלות תהיה נמוכה יותר. אך מצד שני, טיול גדול אשר יש בו ארבעים משתתפים הוא בדרך כלל טיול פחות חווייתי.טיול בעל משתתפים רבים הינו טיול פחות גמיש ופחות איכותי, שכן קבוצת מטיילים גדולה לא יכולה להגיע לכל היעדים אשר קבוצת מטיילים קטנה יכול להגיע אליהם.

לבתי המלון ישנה השפעה רבה על הצלחתם של טיולים מאורגנים לסין. לא מדובר על רמת האיכות והשירות של בית המלון, אלא על המיקום שלהם. סין היא מדינה גדולה מאוד ונסיעה ממקום למקום במדינה זו לוקחת זמן רב. לכן מלון הממוקם במיקום מרכזי יכול לחסוך למטייל זמן רב המתבזבז על נסיעות מייגעות באוטובוסים לעבר האתרים המרכזיים.

האוכל מהווה מרכיב חשוב מאוד במהלך טיולים מאורגנים לסין ולכן רצוי להזמין אוכל מבעלי מסעדות המקומיות ולא ממסעדות התיירים הזולות. מסעדות אלו מספקות אוכל פשוט עם רמה נמוכה ביותר ואילו המסעדות המקומיות מספקות אוכל מגוון ועשיר.

טיולים מאורגנים לסין – אתרים מומלצים

העיר האסורה – עיר אשר נבנתה בעומק של עשרה מטרים מתחת לאדמה בתחילת שנות השבעים של המאה שעברה על רקע היריבות בין סין לברית המועצות. בעיר האסורה ישנם מנהרות רבות אשר היו אמורות לשמש כמחבוא בשעת הצורך. במהלך טיולים מאורגנים לסין מומלץ לבקר במנהרות אלו, הן מרתקות ביותר.

החומה הגדולה – חומה זו היא ארוכה ביותר ומתפלת לאורך מאות קילומטרים. באזור החומה ניתן למצוא דוכנים עם חפצי אומנות רבים, מסעדות רבות עם אוכל משובח ביותר, ורכבלים רבים העומדים לשימוש התיירים ומאפשרים סיור ממונע מעל החומה.