מאמרים

טיולים מאורגנים לארגנטינה


קצת על הגאוגרפיה והדמוגרפיה של ארגנטינה
ארגנטינה היא המדינה השמינית בגודלה בעולם מבחינת שטח – כש-43 מיליון תושביה ממקמים אותה במקום ה-32 בקטגוריה של גודל האוכלוסיה. החלקים המפורסמים ביותר בתרבות הארגנטינאית מוכרים לכל – כדורגל ארגנטינאי, התאווה הלאומית לבשר אדום שכולנו מכירים – הם רק מאפיינים בודדים שהם חלק קטן ממה שהופך את ארגנטינה למדינה מיוחדת. גאוגרפית - ארגנטינה מחולקת לשלוש: הרי האנדים המושלגים בצפון, מישור הפאמפס החקלאי והעשיר במרכז, ורמת פטגוניה בדרום. דמוגרפית – ארגנטינה היא עירונית ברובה, כשעיר הבירה בואנוס איירס והמטרופולין הסובב אותה כולל 11 מיליון תושבים סך הכל.

טיולים בארגנטינה – אפשרויות רבות
לא בכדי הפכה ארגנטינה לאחד מיעדי התיירות המרכזיים לתייר הישראלי – כשכמובן שהפלח האוכלוסייתי שמטייל בארגנטינה הכי הרבה הוא חיילים משוחררים – אך לא הם בלבד. בארגנטינה ישנה משיכה תיירותית רבה – בין אם לחובבי הנוף ובין אם לשוחרי התיירות העירונית. חובבי הטיולים הרגליים והטרקים ימצאו כמה ממסלולי הטיול המאתגרים והיפים ביותר בעולם בטיול בארגנטינה. מצד שני - הסיורים העירוניים בארגנטינה כוללים ערים מרתקות בעלות היסטוריה עשירה – בואנוס איירס הבירה המלאה בהשראה מערי אירופה, או ברילוצ'ה הציורית והשוויצרית כמעט למרגלות הרי האנדים.

טיולים מאורגנים לארגנטינה – להנות מהחוויה המלאה

אם זמנכם מוגבל יחסית וברצונכם לחוות מחוויה מקסימלית מארגנטינה – האופציה הטובה ביותר היא טיולים מאורגנים לארגנטינה. טיולים מאורגנים לארגנטינה מקיפים במידה שווה את טיולי הנוף והשטח ואת הסיורים התיירותיים והעירוניים – כשמטרתם של טיולים מאורגנים לארגנטינה היא לתת למטייל את החוויה המלאה ביותר האפשרית מהמדינה המרתקת ורחבת הידיים. טיולים מאורגנים לארגנטינה יכולים בהחלט להיות חלק מטיולים נרחבים יותר בדרום אמריקה – אך לא בהכרח. טיולים מאורגנים לארגנטינה בפני עצמה הם חוויה מספקת ומרגשת - שתותיר אתכם עם זיכרונות ומראות שילוו אתכם הרבה קדימה.