מאמרים

טבעת יהלוםהקסם שהופך את טבעת היהלום לנחשקת כל כך

טבעת יהלום היא אחד המוטיבים שחוזרים על עצמם הכי הרבה כשאנחנו חושבים על אהבה, תכשיטים יוקרתיים ובמיוחד על אירוסין ונישואים. השאלה שצריכה להישאל, בהקשר זה, היא פשוט למה. מה הופך את טבעת היהלום לתכשיט יוקרתי ונחשק כל כך? ובכן, התשובה לכך היא כמובן – היהלום עצמו. היהלום הוא כמובן, כפי שכל ילד יודע לדקלם, החומר הקשה ביותר והמבריק ביותר בטבע. בחברה האנושית, ובעיקר זו המערבית, יהלום הוא סטנדרט היופי המוחלט והידוע ביותר – וכנראה שזו הסיבה שבגינה אנחנו משקיעים כל כך הרבה בטבעת יהלום. טבעת שכזו, במיוחד אם מדובר בטבעת אירוסין, היא התכשיט שאומר בצורה הברורה ביותר – זוהי אהבה אמיתית וטהורה, ואיתך אני רוצה לבלות את שארית חיי.

סגנונות שונים של טבעת יהלום

ישנם כמה וכמה סגנונות ואפשרויות שעומדות בפנינו כשאנו רוצים לקנות טבעת יהלום, וחשוב להכיר את כל האפשרויות לפני שאנחנו מקבלים החלטות. הבחירה הראשונה היא כמובן במתכת ממנה מורכבת הטבעת – כשהבחירה הנפוצה והברורה היא כמובן זהב, אך ישנן אפשרויות אחרות. בחירה נוספת שצריך לבצע היא בסגנון היהלום עצמו – בחיתוך ובשיבוץ שלו. האפשרויות בשיבוץ הן יהלום מרכזי בודד, או שיבוץ בצדי הטבעת. לגבי החיתוך – האופציה הפופולרית ביותר היא כמובן חיתוך מבריק שיבליט את יופיו של היהלום.


טבעת יהלום מושלמת – לסימול אהבה שלא נגמרת

השקעה בטבעת יהלום כמעט אף פעם לא תהיה השקעה זולה במיוחד – יהלום הוא מצרך יקר המציאות, ובצדק. עם זאת, מדובר בהשקעה שאין כמוה כדי להביע לבת זוגתנו את הדבר החשוב ביותר – אהבה ורצון להעביר את שארית חיינו יחד. בחברה המערבית, במיוחד בכל הנוגע לאירוסין – אין אופציה טובה יותר להביע רגשות אלה מטבעות יהלום.