מאמרים

טבעות נישואין מעוצבות


מעוניינים לבחור טבעות נישואין מעוצבות?

אין כל צל של ספק כי אחת מן הרכישות המרגשות ביותר בחייהם של אנשים היא ללא כל עוררין רכישה של טבעת נישואין לקראת החתונה הקרבה ובאה. האמת היא, כי אמנם ביהדות נכתב כי טבעת הנישואין צריכה להיות פשוטה ככל האפשר (אתם בוודאי מכירים את הטקס בחופה אשר בו נשאל החתן האם הטבעת נקנתה בכספו שלו, והאם היא שווה לפחות פרוטה אחת). יחד עם זאת, עקב העלייה ברמת החיים, זוגות רבים מעוניינים לקנות כיום טבעות נישואין מעוצבות ויוקרתיות באופן מיוחד, עם מראה מושך, ועיצוב מקורי אשר אין עוד כמותו לאנשים אחרים. אז איזה אפשרויות יש לצורך כך?

 

שיבוץ מקורי של יהלומים בטבעות נישואין

האופציה של טבעות נישואין מעוצבות עם יהלומים הפכה להיות נפוצה מאד בשנים האחרונות. עםזאת, אפשר למצוא עיצובים מיוחדים בתוך המשפחה הזו. כך למשל, אפשר ליצור טבעת עם שיבוץ שלכאורה נראה כמו שיבוץ סוליטר, אך בפועל מדובר על כמה יהלומים קטנים בתוך מתחם אחד - וביחד הם יוצרים טבעות נישואין מעוצבות מושכות מאד עם מראה מורכב ומרתק.

 

טבעות עם טקסטורות שונות

במידה ואתם מעוניינים לבחור טבעות נישואין מעוצבות ומיוחדות, אפשר לבחור שיהיה להן גימור ייחודי. אפשר לבחור טבעות בעלות טקסטורה של יהלומים. כך, הציפוי שלהן איננו חלק, אלא כולל את המראה המחוספס של יהלומים זעירים ומנצנצים במיוחד. אפשר כמובן לבחור גם גימורים אחרים כמו גימור מט, שיוצר טבעת מבריקה ויפה במיוחד. כמובן שכדאי למדוד את המראה הכללי של הטבעת כולל הגימור שלה, ולראותאיך זה משפיע על העיצוב שלה כשאתם עונדים אותה.

 

לא חייבים עיצוב רגיל

כאשר אתם בוחרים לרכוש טבעות נישואין מעוצבות, דעו שאפשר לבחור גם טבעות עם עיצוב טוויסט. במצב כזה הטבעת עצמה איננה מורכבת ממקשה אחת, אלא ממספר זרועות דקים אשר מתלכדים יחדיו ויוצרים את המראה המבוקש. מדובר על טבעות שיוצרות מראה מיוחד ושונה מאד מהטבעות הרגילות. כמובן שיש עוד שפע של אפשרויות לטבעות מעוצבות אחרות, וזאת בהתאם לטעמכם האישי.