מאמרים

דירות למכירה בכפר סבא


מחפשים דירה בכפר סבא ולא יודעים איך להתחיל את החיפושים? לא מכירים את העיר? מתבלבלים מהאזורים השונים? כדאי ורצוי להיעזר בסוכנות נדל"ן מקצועית ומיומנת, שתעזור לכם למצוא דירה בהתאם לתקציב, לגודל המועדף, ולסביבה, כפי שתגדירו אותה אתם.

כפר סבא - היום קונים דירה

כפר סבא היא עוף מוזר בנוף הערים הישראלי, היא נמצאת בלב הארץ, קרובה לפארק תעשייה גדול, קרובה מאד לתל אביב ועוד ערים מרכזיות, ועדיין שומרת על צביון של מושבה, טובלת בירוק, ועם אוכלוסייה מגוונת ומיוחדת. רבים מוצאים כי זוהי עיר שמאד כדאי לגור בה, ומחפשים דירות למכירה בכפר סבא - נושא שמסתבר, אינו פשוט כלל.

דירות למכירה בכפר סבא - לגור איתו

האוכלוסייה בכפר סבא היא מגוונת, ותיקים רבים חיים בה, עוד מימי העלייה, הראשונה והשנייה, מאחר וזו אחת הערים בותיקות בישראל. לצידם גרים זוגיות צעירים רבים, ומספר הילדים בעיר רק הולך וגדל יחד עם ביקוש של דירות למכירה בכפר סבא. כפר סבא מחולקת לשכונות, שלכל אחת הסיפור שלה, וההסטוריה שלה.

כפר סבא זה שכונות מגוונות

שכונות המגורים, המורכבות מבתי מגורים ולא בתים פרטיים, הן רבות. ביניהן, שכונת הדרים הנמצאת צפונית לא.ת של העיר, ליד מגרש הכדורגל. שכונה זו הוקמה בשנות השמונים במטרה לחבר את מרכז העיר עם השכונות המזרחיות. בנייני המגורים הם נעימים למראה, ולא ישנים מאד.

שכונת תקומה היא שכונה קטנה בדרום מזרח כפר סבא. זוהי שכונה משנות הששים, שנבנתה לניצולי שואה, ולעולים חדשים מארצות צפון אפריקה. בנייני המגורים בה הם ישנים וקטנים.

מגדלים פורחים באוויר

שכונת אלי כהן מורכת מדירות שיכון, והיא נמצאת בחלקה המזרחי של העיר. שיכון יוספטל, אף הוא במזרח העיר, נבנה בשנות הששים והדירות בו קטנות, בניינים ללא מעלית, בסגנון של בניית רכבת.
סביוני הכפר היא שכונה חדשה בסמוך לבית החולים מאיר, שכונה המאוכלסת בבתי דירות חדשים ומודרניים ואשר מבוקשת ככל דירות למכירה בכפר סבא.

קניית דירה בכפר סבא אינה דבר קל לביצוע ולעיתים יש לבצע פינוי דירות על מנת לעבור לדירה. ההמלצה היא להיעזר בסוכן נדל"ן, מקצועי, המכיר את העיר על בוריה, שיסייע לכם למצוא את דירת החלומות או מציאה קסומה עם פוטנציאל אדיר. סוכן מיומן יידע לכוון אתכם למקומות הטובים ביותר עבורכם ולקנייה חכמה של מגוון דירות למכירה בכפר סבא.