מאמרים

אתרי הכרויות מומלצים


העולם הוירטואלי מזמין אותנו להכיר אנשים חדשים שלא היינו מכירים לולא האינטרנט. מעבר לכך שאנו יכולים ליצור קשרים ברשתות החברתיות, אנחנו יכולים להכיר את החצי השני שלנו בעזרת אתרי אינטרנט כשכל שעלינו לעשות הוא להתחבר לאתר שמתאים לנו ולהתקרב ליצירת הזוגיות לה אנו מייחלים. עם זאת, כיוון שיש אתרי הכרויות רבים מה שרובנו רוצים לדעת הוא אלו אתרים מתוכם מומלצים ויכולים להוביל אותנו לתוצאות הרצויות ואלו אתרים יבזבזו את הזמן שלנו. הבעיה שאנחנו לא תמיד יכולים לדעת אלו אתרי הכרויות מומלצים ולכן הפעולה הראשונה שעלינו לעשות היא לבחון אתרים שמתאימים לקהל היעד שלנו מתוך מטרה להגדיל את הסיכוי שלנו למצוא זוגיות.

אתרים שמתאימים לקהל הדתי
מי שמשתייך לקהילה הדתית יעשה טוב אם יחפש אתרי הכרויות לדתיים. הסיכוי למצוא את האחד או האחת המיוחדים ביותר לבנות איתם את החיים גדולים יותר באתרים לקהל הדתי אם אתם נמנים איתו כיוון שבו יש דתיים ודתיות שמחפשים זוגיות.

אתרים שמתאימים לאקדמאים

כל מי שסיים לימודים גבוהים ורוצה להכיר את החצי השני שיהיה לו מכנה משותף איתו צריך לבחון אתרי הכרויות מומלצים לאקדמאיים יכולים להגדיל את הסיכויים למצוא בן זוג (או בת זוג) בשל מכנים משותפים. כמובן, גם כאן רצוי לבדוק שהאתרים מומלצים על ידי זוגות שכבר הכירו דרכם (אפשר לראות את התוצאות גם בתוך האתר עצמו).

אתרים לגייז

היום אפשר למצוא אתרי הכרויות אשר מתאימים לקהלי יעד ספציפיים כמו למשל אתרים לקהילת הגייז. באתרים אלו גברים יכולים למצוא גברים שמעניינים אותם בלי לחשוב שיצרו איתם קשר אנשים שלא מעניינים אותם. כמובן, ישנם אתרי הכרויות מומלצים לגייז יותר מאחרים ואלו בעיקר אתרים שנראה שהתוצאות שלהם (על פי עדויות של זוגות אחרים) משביעות רצון.