מאמרים

אסטרולוגית


אסטרולוגיה ביומיום

כיום, כולנו יודעים מהו המזל שלנו, לאיזה יסוד הוא משתייך ומה הוא מסמל. רבים מאתנו קוראים בדבקות תחזית הורוסקופ שבועית ואפילו תחזית אסטרולוגיה יומית בתקווה לקבל כיוון בחיים ותחושת שליטה.


אסטרולוגית - תרחיש עתידי או מכוון דרך?

האסטרולוגיה היא תורה שלימה המבוססת על הכוכבים והמזלות. יש אנשים הטוענים כי האסטרולוגיה יכולה לצפות תרחיש עתידי מדויק אשר תמיד נכון, ויש הטוענים כי התחזית האסטרולוגית היא כללית מידי ולא תמיד נכונה בכל הפרמטרים.

אסטרולוגית

שני הצדדים צודקים. האסטרולוגיה היא רק כלי, כלי אשר יכול לעזור לכוון את דרכינו, לדעת מתי הזמן הנכון לקחת החלטות חשובות ולהתחיל התחלות חדשות. האדם קובע את גורלו בעצמו, אסטרולוגית היא רק כלי מכוון העוזרת לאדם לצעוד בנתיב אשר נכון לו, בנתיב החיים המיועד לו.

אסטרולוגיה היא כלי מצוין היכול לבדוק התאמה זוגית בין בני זוג. לפי התאמת המזלות בין בני הזוג אפשר לדעת האם גישתם לחיים שונה מאוד או בעלת קווי דמיון מקבילים, האם התנהגותם דומה, האם אופיים דומה וכן דברים נוספים אשר ניתנים לבדיקה על ידי אסטרולוגית.

אסטרולוגית מנתחת את הקשר הזוגי בין בני אדם באמצעות תאריך הלידה המדויק שלהם. לאחר בחינה מדוקדקת של אופיו וצרכיו האמיתיים של כל אחד מבני הזוג אפשר לבדוק את הדינאמיקה הנוצרת בין בני הזוג. כך אפשר לעמוד על גישתם לחיים, על היכולות הרגשיות שלהם ועל מידת ההתאמה בניהם.


אסטרולוגית - על האסטרולוגיה במבט היסטורי

תורת האסטרולוגיה היא תורה שפותחה לפני שנים רבות. עם שחר האנושות אנשים היו מסתכלים בכוכבים וחוזים על פיהם את העתיד הצפוי להם. בעבר אסטרולוגית היה ישות אשר רק בני אצולה ומלוכה השתמשו בה והתייעצו אתה על כל צעד שעשו. אם חלילה נמסרה למלך תחזית שגויה, שלילית, אותה אסטרולוגית הייתה משלמת על כך בחייה.

כיום, התרבות המערבית הכניסה את האסטרולוגיה כמעט לכל תחום אפשרי בחיי היומיום שלנו על ידי התורות המיסטיות השונות, התחזית האסטרולוגית היומית וההורוסקופ היומי. רבים האנשים אשר לא יכולים להתחיל את היום בלי הצצה לתחזית אסטרולוגית המצפה להם.