מאמרים

אבנים וקריסטלים


כל מה שרציתם לדעת על אבנים וקריסטלים :

עוד מימי הביניים אבנים וקריסטלים היו חלק בלתי נפרד מחודשי השנה והמזלות, אנו יכולים לראות לכך רשומות רבות לאורך ההיסטוריה. חלק מהאבנים הותאמו למזלות על פי אותו אלמנט של מזל כגון רובי, אגת אש וסיטרין למזלות אש ובלו לייס אגת, המימורפייט ואקוומארין למזלות המים וכן הלאה.

לאנשים בדרך כלל יש תכונות אשר קשורות לאלמנט המזל שלהם, זאת אומרת שלאנשים ממזל אש יש יותר אנרגיה וכדומה. עובדה זו מתקשרת להתאמת האבן או הקריסטל לכל אדם בצורה אישית וזאת משום שהשפעת אבנים וקריסטלים שונה מאדם לאדם. לדוגמא : אדם לו יש מרץ ואנרגיה באופן טבעי לא זקוק לאבן או קריסטל שממלאים באנרגיה, פעמים הן אף עלולות לעשות את הפעולה ההפוכה.

מה חשוב לדעת על אבנים וקריסטלים ?

בחירת אבנים וקריסטלים היא עניין מורכב אך גם פשוט. כל אחד יכול להתאים לעצמו את האבן על פי מזלו אך יש לזכור שמדובר בתחום משתנה שכן אנחנו כאנשים משתנים גם כן. אנחנו עוברים תקופות בחיינו ופעמים רבות הצורך באבנים משתנה. לאנשים שקשה לבחור אבן או קריסטל מומלץ שישאלו את עצמם האם הם מעוניינים במטרה מסוימת בחייהם או מה חסר להם כרגע בחייהם. שאלות אלו מאפשרות בדרך כלל לבחור אבן באופן אינטואיטיבי.

איך בוחרים אבנים וקריסטלים ?

בחירת אבנים וקריסטלים הנה דבר אישי ביותר אך ישנם כמה שלבים לביצועה. בראש ובראשונה נסו להגדיר לעצמכם מהי הבעיה אותה אתם מנסים לפתור, מה חסר לכם ולמה אתם זקוקים. בשלב השני עליכם להתרכז ולשאול את עצמכם מהם הצבעים שאתם הכי אוהבים.

לאחר מכן בררו מה הצבע אותו בחרתם מסמל. למשל : הצבע הסגול מגדיר שאיפה לרוחניות. הצבע השני אותו בחרתם מבטא את העכבות שלכם והשלישי את מצבכם הנוכחי.

השלב האחרון הוא בחירת האבן או הקריסטל והבחירה כיצד אתם רוצים לעשות בו שימוש. יש אנשים שיירצו להניח אותו מתחת לכרי שלהם בלילה, יש שיענדו אותו על צווארם, יש שיניחו אותו בתיקם ולכל אחד מפעולות אלה השפעה שונה. חשוב מאוד להכיר את התחום ולו במעט לפני שמתחילים, ניתן לקרוא חומר רב באינטרנט וישנם אתרים רבים בהם ניתן לקרוא חומר רב על האבנים, מטרותיהם ואף לראות תמונות שלהם. יש גם אתרים שיסבירו לכם במפורט איזה אבנים מתאימים יותר ופחות לאיזה מזלות, מהי המטרה של כל אבן וכיצד היא יכולה להשפיע על חייכם וכן הלאה.