מאמרים

פסטיגל 2011הכול על פסטיגל 2011:

הדיבורים על הפסטיגל ההולך וקרב מתחלים כבר חודשים קודם לכן, כשהליהוקים מתחילים לרקום עור וגידים. בכל שנה מתאספים להם כל כוכבי הילדים והנוער על במה אחת ומספקים הופעה בלתי נשכחת ומושקעת במיוחד.

המופע המרכזי של הפסטיגל חוגג השנה 30 שנה ולכבוד המאורע החגיגי הוא יקיים מופע מרהיב ונוצץ במיוחד עם כל כוכבי הילדים של השנים האחרונות. פסטיגל 2011 קורא לכל הילדים לבוא ולהיפגש עם דמויות היסטוריות מפורסמות מאוד.


מהו קונספט פסטיגל 2011?

פסטיגל 2011 הוא מופע מרהיב עם סיפור מיוחד על גיבורי היסטוריה שונים אשר מתעוררים לחיים במוזיאון היסטורי של כוכבי האנושות. התמונות והפסלים במוזיאון מתעוררים לחיים וכשילד מחונן לו גם כישרון שירה חולם להיות כוכב מטייל במוזיאון יחד עם חברתו הטובה אשר חובבת היסטוריה, הם הולכים לאיבוד ומגלים את כל הדמויות ההיסטוריות כאשר אלו מתעוררות לחיים.

הטיול במוזיאון הופך לחוויה מהנה ומלאת שיר ושמחה כשהילד והילדה מטיילים ופוגשים אנשים מפורסמים כמו נפוליאון, אלכסנדר מוקדון, הודיני ועוד. הדמויות כולן מתעוררות לחיים, חלקן רציניות יותר וחלק מצחיקות עד דמעות. אך אי אפשר לקיים פסטיגל בלי רשע אחד לפחות ובפסטיגל זה הרשע הוא מנהל המוזיאון אשר רוצה להשתלט על כישרונם של הגיבורים וכך להפוך לאיש הנערץ ביותר אי פעם.


על המשתתפים של פסטיבל 2011:

בכל שנות הפסטיגל לא הופיעו בה אומנים מפורסמים ומכובדים כמו השנה. אולי זה לכבוד 30 שנות פסטיגל ואולי זה מקרי אבל פסטיגל 2011 יהיה זכור בעיקר בשל הופעתה של ריטה. ריטה תגלם מוזה פטרונית שמדריכה את הכוכבים במוזיאון. הרעים המרגשים אולי יהיו אלה בהם היא תשיר מלהיטיה.

צביקה הדר ישחק את המנהל המוזיאון המרושע, הוא יעשה זאת בהומור רב ותוך התמסרות לדמויות כמו שרק הוא יודע לעשות. למנהל המוזיאון יש שיגעון גדלות ואין ספק כי התפקיד תפור על צביקה הדר.

שלישיית מה קשור יהיו שלושת השרתים שאחראים על ניקיון המוזיאון, הם רוצים להיות מפורסמים ובמהלך הפסטיגל מי שישים לב מקרוב יראה כי הם מגלמים עוד מספר דמויות.
רוני דלומי תהיה מלכת אלף לילה ולילה, טל מוסרי ורוני דואני יהיו נפוליאון וג'וזפין, יון תומרקין יהיה אלכסנדר מוקדון, אילנית לוי תהיה אפרודיטה, עוז זהבי יהיה בילי הנער ואמיר פיי גוטמן יהיה הודיני. בנוסף יהיו רקדנים, להטוטנים, נסיכות ומלכים, חיילים, קסמים ועוד המון הפתעות.