מאמרים

השועלים


אודות התוכנית השועלים :

התוכנית השועלים הנה תוכנית חדשה אשר מספרת על רשת פנקייקים דמיונית אשר נקראת באופן מפתיע – פנקייק. מדובר על ארבע לוזרים שעובדים במקום וההצלחה מגיעה אליהם מכיוון לא צפוי, הם יוצרים יחד סדרת אימה ברשת וקוראים לה שועל המחץ. עד מהרה הסדרה הופכת לפופולארית במיוחד ואז גיבורי הסדרה נותנים דרור לכל הפנטזיות שלהם ברשת ובכך הם יוצרים לעצמם תסבוכות רבות.

לארבעת החברים קוראים גבע, דן דן, אלי ושמוקלר. מדובר על הומור ייחודי שבחו"ל נקרא גם נונסנס, ובעברית – שטויות. למעשה מדובר על עלילה שטותית לאנשים שנהנים מהומור קליל במיוחד.

קצת רקע על הסדרה שועלים :

דן דן, גבע ושמוקלר הם חברים טובים עוד מימי גן חובה. את כל חייהם הם העבירו יחד ולמעשה הם לא עשו מהחיים שלהם הרבה עד שהחליטו להעלות סדרה סרטי אימה ליו טיוב. באופן מפתיע למדי החבורה מצליחה לא רע באינטרנט ומוצאת את עצמה עם לא מעט דילמות לגבי ההמשך.

לחבורה מתחילים להיות מעריצים ברשת ולפני שהם מספיקים לשים לב למשהו, הם נותנים דרור לפנטזיות מטורפות שלהם כדי להעצים את עלילות הסרטונים. הם מתחילים לבנות תפאורה ייחודית שמתאימה לסרטי אימה, בונים אביזרים מדממים ולוקחים את העניין ברצינות. החבורה עוד לא הבינה שהיא צריכה להתבגר ואנחנו יכולים לראות כיצד הם נותנים לפרץ הילדות האחרון שלהם לצאת לחופשי, ממש שנייה לפני שהם צריכים להתבגר.

על הבאז סביב התוכנית השועלים :

התוכנית השועלים יצרה סביבה לא מעט באז. קודם כל כי מי שמפיק אותה הוא לא אחר מאשר המפיק של האח הגדול ושנית כל כי פליטי האח הגדול משחקים בה.
אלי היא אלין לוי, היא נכנסת לעבוד בפנקייק שבו החבורה עובדת והיא משנה להם את החיים מן הקצה אל הקצה. החבורה לומדת דבר או שניים שהם לא ידעו על בנות עד אותו הרגע ובנוסף היא גם מצליחה לשנות את סדר העבודה ואת ההרגלים שהיו להם עד אותו רגע כל כך חשובים.

פליטת ריאליטי נוספת בתוכנית היא איילה רשף. אפשר לומר ששתיהן עוד לא הוכיחו את עצמן בתחום המשחק אך עצם הופעתן בתוכנית יוצרת מעין באז שיכול למנף אותן ואת הסדרה מעלה בטבלת הרייטינג.
לאלין ולאיילה אין הרבה זמן מסך בתוכנית אך הזמן שכן נתנו להן יכול להיות להן כקרש קפיצה וכך גם לתוכנית. מה שבטוח הוא שאין ספק כי הימצאותן בסדרה תגרום ללא שיחות וכמובן שתגדיל את כמות הצופים.