מאמרים

הרשמה לכוכב נולד


כל מה שרציתם לדעת על הרשמה לכוכב נולד:

בכל שנה נפתחת הרשמה לכוכב נולד. מאז העונה הראשונה של התוכנית וההצלחה המטאורית שלה, נרשמים בכל שנה אלפי אנשים ומנסים את מזלם מול השופטים וזאת כדי לנסות ולהגיע קרוב ככל האפשר לגמר.

רבים נופלים בדרך ולא מגיעים אפילו לשלבים מאוחרים, אך החשיפה לקהל עושה את שלה וראינו לא מעט מהם מצליחים בעולם המוזיקה.

השלב הראשון שלכם לקראת ההשתתפות בתוכנית הוא המעבר את האודישנים הראשוניים. מדובר על אודישנים לא פשוטים אשר כוללים שלבי סינון רבים, למעשה, מעטים הם אלו שמגיעים לשלב בו הם יכולים להופיע מול השופטים אותם אנו רואים בבית.

בשלב הראשון עליכם להירשם באמצעות האינטרנט או באמצעות הטלפון ואז יזמנו אתכם ליום אודישנים ובו תופיעו מול שופטים שונים. לאחר מכן, ובמידה ועברתם את האודישנים, תעברו לאודישנים מתקדמים יותר, האודישן הסופי הוא האודישן מול השופטים אותם אנו רואים בטלוויזיה ומי שעובר אצלם את האודישן יהיה חלק מהנבחרת.

מה חשוב לעשות לפני הרשמה לכוכב נולד?

לפני הרשמה לכוכב נולד, ובמידה ואתם מעוניינים לקחת את התחום ברצינות, רצוי שבדקו היטב באמצעות בעלי מקצוע האם אתם מוכנים לתוכנית. חבל לכם להגיע לאודישנים ולהיות נושא ללעג במידה ואתם לא מוכנים, ובטח שלא להרוס לעצמכם סיכויים עתידיים להתקבל או חלילה להיות מותג לא מוצלח בתחום השירה.

אנשים רבים חושבים שהם יודעים לשיר טוב והם צודקים. אחרי מקבלים פידבקים לא אובייקטיבים מהסביבה ורבים אינם מוכנים באמת לאודישנים כאשר הם מבצעים הרשמה לכוכב נולד.

עדיף לכם לחכות אפילו עוד שנה או שנתיים, לקחת שיעורי פיתוח קול ולהתכונן היטב לקראת הרשמה עתידית, מאשר לעשות מעצמכם צחוק במסגרת תוכנית אליה אתם לא מוכנים. אתם יכולים לקבל חוות דעת אצל מורים לפיתוח קול.


לאחר הרשמה לכוכב נולד – כיצד יש להתכונן?

ההתכוננות לקראת הרשמה לכוכב נולד צריכה להתבצע לאחר שאתם שלמים ובטוחים כי אתם יכולים לעבור את השלבים השונים של האודישן. רצוי לקחת כמה שיעורים אצל מורה לפיתוח קול ולשמוע חוות דעת של אנשים רבים לפני ההחלטה לגשת.

לקראת האודישנים נסו לשמור על הקול שלכם כמה שרק תוכלו. השתדלו לא לצעוק או לצרוח ובייחוד תשתדלו לא לחלות בשום דבר שכן דלקת גרון יכולה לחסל את סיכוייכם להתקבל. ביום של האודישן תגיעו בזמן, התלבשו בצורה נעימה לעין אך גם מייצגת את מי שאתם וברו בנימוס לשופטים.

>>קראו עוד: אודישנים לכוכב נולד 10 - טיפים לנרשמים החדשים...