מאמרים

הרשמה לגולשי ספות 2


הרשמה לגולשי ספות 2 פתוחה עבורכם

אין עוררין על כך כי התוכנית גולשי ספות, אשר משודרת ב - HOT 3, הפכה לסיפור הצלחה מפתיע למדי עבור צופי הטלויזיה של חברת הכבלים בשנה האחרונה. האמת היא, באופן די טבעי, הדבר עורר בלא מעט אנשים את הרצון לבצע הרשמה לגולשי ספות 2.

העונה החדשה של גולשי ספות ככל הנראה תופק במהלך שנת 2014, ותשודר בשנה זו, או בתחילת שנת 2015. יחד עם זאת, כבר עכשיו ההפקה מתחילה לחפש אנשים פוטנציאלים על מנת שיופיעו בסדרה, שכן עלויות ההפקה הן גבוהות, וגם משך הצילום הוא ארוך יחסית לצורך העניין, ויש להיערך לסוג כזה של תוכנית מבעוד מועד ללא כל ספק.

מוכנים לעזוב את החיים הרגילים?

הרשמה לגולשי ספות 2 פתוחה כמובן לכל אחד - גברים ונשים, יהודים וערבים, צעירים ומבוגרים כאחד. עם זאת, יש לקחת בחשבון שכדי לבצע הרשמה לגולשי ספות 2 אתם תתנתקו למשך מספר שבועות מבסיס האם שלכם. לכן, כדי להשתתף בתוכנית יש לקחת בחשבון שאתם תצאו למסע ללא הילדים, חברים וקרובי משפחה שיהיו אתכם. עם זאת, יש גם מסלול חלופי שבהחלט יכול להתאים לכם.

לצאת למסע עם אנשים שאתם מכירים

בעונה הראשונה של גולשי ספות, ראינו שיש אנשים שלא יצאו למסע לבד - כמו זוג החברים איתי ואסף, או בני הזוג קובי וליעד. לכן, יש להניח שגם בעונה השנייה יהיו צמדים שיוכלו להשתתף ביחד. יתרה מזאת, אפשר בהחלט שלא רק זוגות ויחידים יוכלו למלא טפסים של הרשמה לגולשי ספות 2. אפשר שבעונה השנייה ההפקה תחפש קבוצות גדולות יותר - כמו שלושה או ארבעה אנשים, או אפילו משפחה שלמה.

העיקר הוא בשינוי

מה שחשוב מאד לזכור לקראת הרשמה לגולשי ספות 2 הוא את העובדה שאתם צריכים לעבור תהליך מסוים בהפקת הצילומים. תהליך שכזה לא ניתן לזייף. לכן, בהפקה מקפידים מאד לאתר אנשים שיש להם את המוכנות להיחשף מול אנשים, והם באמת מעוניינים לעבור שינוי מהותי.