מאמרים

הרשמה לבית ספר למוזיקה


כבר כמה שנים שאני צופה בכוכב נולד, מחכה ומצפה לרגע בו אני אהיה בת שש עשרה ואני אוכל גם כן לקחת חלק בתוכנית. בינתיים אני שרה בכל טקס בבית הספר ובמקהלות בעיר. אני יודעת שאני לא הילדה היחידה שמרגישה מוכנה לשיר בכוכב נולד למרות שעוד לא מלאו לי שש עשרה.

בעקבות הביקוש הרב של ילדים להשתתף בתוכנית כוכב נולד בקרוב תתחיל תוכנית חדשה – בית ספר למוזיקה. בית ספר למוזיקה היא כוכב נולד לילדים. אם גם אתם כמוני, מאותם ילדים שיודעים לשיר ורוצים להשתתף בתוכנית עליכם לבצע קודם כל הרשמה לבית ספר למוזיקה.

הרשמה לבית ספר למוזיקה – למי היא מיועדת?

כמו שציינתי קודם הרשמה לבית ספר למוזיקה מיועדת לאותם ילדים בעלי יכולות קוליות שרוצים להשתתף בתוכנית, שם יוכלו להשמיע לכל צופי התוכנית את השירה שלהם ולהתפרסם.

הרשמה לבית ספר למוזיקה מיועדת לילדים בני שמונה עד ארבע עשרה. מעבר להגבלת הגיל והיכולות הקוליות על הילד לדעת שיהיה עליו להופיע בטלוויזיה, יהיה עליו לשיר מול קהל רב ויהיה עליו לעמוד בדרישות של שופטי בית ספר למוזיקה.

הרשמה לבית ספר למוזיקה – למה בדיוק נרשמים?

הרשמה לבית ספר למוזיקה מבית קשת וטדי הפקות היא באמת הרשמה לבית ספר, לא אותו בית ספר שכולנו מכירים, אלא בית ספר מיוחד שבו המורים הם זמרים ואנשי מוזיקה מוכרים שילמדו את משתתפי התוכנית וידריכו אותם כיצד עליהם לשיר.

בשונה מכוכב נולד הרשמה לבית ספר למוזיקה היא הרשמה לתוכנית בה מדריכים ומלמדים את המשתתפים, התחרות היא פחות קשה מפני שיהיו פחות הדחות (כדי להתאים אותה לילדים).

כששמעתי שזהו הפורמט של התוכנית שמחתי, היא יותר מתאימה לנו (הילדים) וכך גם מסגרת בית הספר המיוחד למוזיקה. מיד בצעתי הרשמה לבית ספר למוזיקה (לא לפני שביקשתי את רשות הורים לעשות זאת) וכעת אני ממתינה לאודישנים כדי לשיר מול שופטי התוכנית ובעתיד מול כל עם ישראל.

תהליך הרשמה לבית ספר למוזיקה

הרשמה לבית ספר למוזיקה נערכת דרך האינטרנט או דרך הסמרט-פון שלכם. על מנת לבצע הרשמה לבית ספר למוזיקה עליכם לכתוב באתר ההרשמה את פרטיכם האישיים, פרטים נוספים ולבקש את רשות ההורים ולצלם סרטון קצר. בסרטון צריכים לראות ולשמוע אתכם שרים. בחרו בשיר קצר ומיוחד, הקליטו את עצמכם שרים (בהקלטה באיכות גבוהה) והיכנסו לבצע הרשמה אל בית ספר למוזיקה באתר ההרשמה.