מאמרים

הישרדות 7


הישרדות 7

כבר מסתיימת לה עונה מרתקת של הישרדות מספר 6. התוכנית הסוחפת הצליחה לעורר הד משמעותי בקרב הצופים המושבעים, וממשיכה להיות אטרקטיבית מדי עונה. הישרדות 7 צפויה להיות העונה הבאה והמבטיחה של התוכנית הישרדות. הישרדות 7 כבר נערכת כלפי המתמודדים לאודישנים, והפקת התוכנית המפוארת בוחנת את אלפי המועמדים בישראל שמעוניינים להיחשף בתוכנית הריאליטי המרתקת ביותר.


גם הוא יהיה שם? ג'סטין
דרישות התפקיד : הישרדות 7


על מנת להיות אלו שיככבו על מסכי הישרדות 7 יש להיות בעלי תכונות מסוימות. כמובן שההפקה מעוניינת לאתר מועמדים לתוכנית הבאה של הישרדות שיהיו נאים למראה, בעלי תושייה ואמביציה, מועמדים שהם ספורטיביים, ואשר מסוגלים להתמודד בתחרויות שהפקת הישרדות 7 מתכננת בעבורם. כמו כן, ישנם בחינות אישיותיות, אשר בודקות לעומק את המאפיינים האישיים של המועמדים הפוטנציאליים, ומהי מידת ההתאמה שלהם לתכנית הישרדות 7 הקרבה.


עלילת התוכנית הישרדות

המתמודדים אשר יעמדו בבחינות ובדרישות ההפקה, יובאו אל האיים שנבחרו לתוכנית השביעית לעונה, וייאלצו לשהות שם זמן מה בתנאי הישרדות מינימליסטיים. כמו כן, על מנת להגיע אל קו הסיום, המתמודדים על המקום – השורד האחרון, יצטרכו גם להיאבק על מקומם באמצעות אסטרטגיות שיגבשו במהלך המשחק.

בגלל שזוהי תכנית ריאליטי, המתמודדים מתחברים זה עם זה, השהייה המשותפת גם גורמת לחיכוכים וליחסי גומלין שהם מעניינים מאוד את קהל הצופים בבית מעבר לכל דבר. כמו בכל עונה, בהתחלה ישנה הציפייה והסקרנות כלפי המתמודדים החדשים. וכך גם הפקת הישרדות 7 תדאג לייצר את העניין במשתתפי העונה הבאה.

ההפקה מספקת את המפגש של מתמודדים השונים זה מזו במהות, על מנת לייצר וראיטי של אנשים. הצופים בבית יוכלו להזדהות עם דמות מועדפת ולתמוך בה לאורך כל התכנית, כאילו הייתה זו מציאות חיים. העונה החדשה של הישרדות, כמו כל ששת העונות שקדמו לה, תהיה חוויה מרתקת, שאין ולא הייתה כמותה.


תכניות ריאליטי כובשות את המסכים

כאשר אנו סוקרים את התכניות המדוברות ביותר בטלוויזיה הישראלית, ובעיקר את אותן הפקות מקומיות, ניכר כי תכניות הריאליטי ממשיכות לתת את אותותיהן ולהיות מוקד משיכה לעיני קהל הצופים. אנשים נהנים לחוות את החוויות המשותפות יחד עם משתתפי הריאליטי: האח הגדול, כוכב נולד וגם הישרדות. פעם אחר פעם, התוכניות הופכות לנושא השיחה בעבודה, במכולת וגם בערב ששי.