מאמרים

הישרדות 6אז מה אתם אומרים, תהיה הישרדות 6 ? סביר להניח שכן. אחרי חמש עונות מוצלחות במיוחד, חברת ההפקות אבוט רייפ המאירי יכולים לרשום לזכותם את אחת ההצלחות הגדולות של הטלוויזיה הישראלית.

אחרי תוכניות ריאליטי רבות שכשלו מצאו נוסחה שעובדת אצלנו בדיוק כמו אצל האמריקאים, חבורה של אנשים יפים על אי בודד, המון חיכוכים ומריבות, ביקיני, רעב ומשימות מאתגרות שמוציאות מכל אחד ואחת מהם את הטוב בדיוק כמו את הרע.

אז עד שהתוכנית הישרדות 6 תעלה, בואו נראה מה היה לנו פה...

היו לנו 5 עונות מרתקות. בתחילה גילינו את קסם ההישרדות שמשום מה נשאר גם כאשר ההתלחשויות על הישרדות 6 כבר באוויר. הייתה לנו עונה ראשונה מרתקת בה הכרנו את נועם טור, נעמה קסרי ודן מנו שהפכו בינתיים לאייקונים בפני עצמם. היו לנו 36 פרקים מרתקים בתקציב של 5 מיליון דולר, היו לנו ויכוחים רבים האם ההפקה מתערבת בתוכנית או לא, היה לנו את אי המתים אליו אף אחד מהמודחים לא היה מודע, הייתה הבטחה לדירה כפרס שלא התממשה בגלל חובות כספיים של חברת הבנייה והיו עוד המון ספקולציות ומזימות.

בעונה השנייה אשר צולמה באיי הפנינה, בעונה זו הכרנו את אריק אלפר שגם זכה, את נטע לי זלצמן, את מירית ועקנין ועוד רבים. בעונות הבאות הכרנו עוד מתמודדים נוספים אשר הפכו בעקבות התוכנית לידוענים, חלק מהם הנחו תוכניות טלוויזיה, חלק פנו לדוגמנות, עסקים ואף פוליטיקה. אין ספק שהמודעות הציבורית סייעה לכל אותם אנשים להתקדם אך רובם היו מוכשרים בין כה וכה, ורק השתמשו בתוכנית כקרש מקפצה.

הישרדות 6 בקרוב
צילום מסך ערוץ 10.

למה כדאי לראות את הישרדות 6 ?

אנחנו יכולים לצפות לקונספט תוכנית דומה בעונה של הישרדות 6. יהיו שני שבטים, אנשים מאוכלוסיות שונות בארץ, הרבה ביקיני וריבועים בבטן, הרבה ויכוחים וחבורות שיוצאות האחת נגד השנייה. סביר שנראה פרצופים מוכרי ופחות ובטוח שנכיר שם כמה מהדוגמנים והדוגמניות שיעטרו את המסך שלנו בשנים הקרובות.

סביר שנראה המון ריבים של מי לקח למי, מי כרת ברית עם מי ולה, נראה גם ויכוחים על כפית אורז או בננה או חלילה תרנגול. נראה כיצד מי ששורד נראה יותר ויותר כמו איש שטח אמיתי, נראה כיצד אנשים מפתיעים את עצמם כאשר הם נדרשים לבצע דברים אותם מעולם לא דמיינו שיבצעו וכמובן שנמצא גם את אלו שיישברו לאורך הדרך.