מאמרים

האח הגדול 3


עם כל כך הרבה סודיות, למה אנחנו יכולים לצפות מהעונה החדשה של האח הגדול 3 ?

ממש עוד מעט עולה העונה החדשה האח הגדול 3 ומדינה שלמה שואלת מי יהיו הטיפוסים החדשים שיחיו בבית האח הגדול במשך שלושה חודשים ויתנו לנו אפשרות להציץ לחייהם בכל שעות היממה. אין ספק כי השמירה הגדולה על סודיות בטרם הכניסה לבית האח הגדול היא זו שהופכת את הכניסה לבית למסקרנת במיוחד וכמו בפעמים הקודמות אנו יכולים לצפות לשלל טיפוסים מגוונים שיעשו את המגורים בבית האח הגדול למעניין במיוחד.

מה קרה בעונות שקדמו לתוכנית האח הגדול 3 ?


העונה הראשונה של האח הגדול הגיעה אלינו כרעם ביום בהיר. היא הגיעה אלינו לאחר עונות רבות בבריטניה ולאחר שהפכה ללהיט ברחבי העולם. כיום התוכנית משודרת בכ – 70 מדינות ברחבי העולם ובניהן אוסטרליה, הודו, דרום אמריקה ועוד. בכל מדינה התוכנית הפכה ללהיט היסטרי ואין ספק כי גם בישראל עוד לא ראינו מימדי אהדה גדולים כל כך מאז העונה הראשונה של כוכב נולד.

בעונה הראשונה נחשפנו לשפרה קורנפלד שגם זכתה, לבובלילים, לתופעת מלחמת הפרידמנים, לסטיגמות שקרמו עור וגידים כאשר הוכנסה לבית האח הגדול בחרוה ערבייה ובחור הומו. אין ספק כי החברה הישראלית במיטבה נמצאת בבית האח הגדול בכל פעם מחדש ואין ספק כי גם העונה של האח הגדול 3 תספק את הסחורה.

מהו פורמט התוכנית האח הגדול 3 ?

פורמט התוכנית הוא פשוט למדי, קבוצת אנשים נבחרים לחיות יחדיו תחת אותה קורת הגג. בכל שבוע הם יתמודדו עם אתגרים שונים אותם תציב להם ההפקה. בכל שבוע הצופים בבית יבחרו את המתמודדים האהובים עליהם ביותר וישלחו להם מסרונים רבים כדי להשאיר אותם בבית האח הגדול 3. מי שיישאר אחרון יהיה הזוכה והפרס הוא בדרך כלל כספי (מיליון שקלים).

זה לא כל כך פשוט וקל כמו שזה נשמע. המתמודדים יצולמו בכל שעות היממה והשידורים יועברו בשידור חי לקהל הצופים בבית הן באמצעות הטלוויזיה (למי שירכוש את הערוץ) והן באמצעות האינטרנט (בחינם). בכל שבוע יבוצעו סיכומים בערוץ 2 ותוגש תוכנית על ידי ארז טל ואסי עזר, בתוכנית זו הם יסכמו את התרחשויות השבוע ולאחר מכן תהיה תוכנית הדחה קצרה בה אחד מהמתמודדים ילך הביתה.

נשמע פשוט ? לא כל כך. ההפקה בוחרת בכוונת תחילה טיפוסים מגוונים ושונים אחד מן השני וזאת כדי ליצור חיכוכים. היא מתקצבת את הבית ומציבה בפניהם משימות שונות ומגוונות אשר נועדו בכוונת תחילה ליצור חיכוכים ביניהם, וכן כך צפוי יהיה בעונה הבאה של האח הגדול 5, זו שקרובה להפתיע לאחר העונה הנוכחית של האח הגדול 4.

מומלץ לקרוא -

גם אתם מתאימים לתוכנית? קבלו טיפים בנושא הרשמה לאח הגדול - מומלץ!