מאמרים

בית ספר למוזיקה


בית ספר למוזיקה של ערוץ 2

אם גם לכם יש ילד זמר קטן בבית אז אתם יודעים על מה אני מדברת, כל היום הוא שר, צופה בכוכב נולד ושר ומוחא לעצמו כפיים. עורך הופעות לאחים הקטנים ולבני הדודים הגדולים, עורך הופעות לחבריו ושר.

אני לא יודעת מהיכן הוא קיבל את היכולת המופלאה הזו, גם לי וגם לבן זוגי אין את יכולות השירה המיוחדות האלו וחוץ מלשיר במקלחת ובאוטו אני מעדיפה שלא ישמעו אותי שרה. עכשיו הגיע הזמן להוציא את הכישרון של הבן שלי מחוץ לבית ולרשום אותו אל בית ספר למוזיקה.


צפו בוידאו ותבינו איך זה הולך להיראות...

בית ספר למוזיקה – תוכנית ריאליטי חדשה

בכל עונה של כוכב נולד צפיתי יחד עם בני, יחד עודדנו את המתמודדים והצבענו למתמודדים האהובים עלינו באס אמ אסים. בכל שיר שעלו הכוכבים לשיר בני הצטרף בשירה מסלון ביתנו והביט במסך בכמיהה, מתי גם הוא יוכל לעמוד על הבמה של כוכב נולד ולשיר? לצערנו על המתמודדים להיות לפחות בני שש עשרה כדי להתקבל לתוכנית. כששמעתי על בית ספר למוזיקה מיד הודעתי לבני, הוא התרגש מאוד ויחד נכנסנו לאתר ההרשמה של בית ספר למוזיקה במטרה להירשם לתוכנית.


במה שונה בית ספר למוזיקה מכוכב נולד?

אני אשקר אם אומר שלא חששתי עם הבחירה לבצע הרשמה לבית ספר למוזיקה של בני. המתמודדים הרבים שיגיעו לאודישנים, הערות השופטים, ההדחה בכל שבוע ועוד כל מיני סיבות. אך הפורמט של בית ספר למוזיקה מעט שונה מהפורמט של כוכב נולד, לכן אין לי סיבה לחשוש. בית ספר למוזיקה תעקוב אחר הנבחרת של הילדים המוכשרים תוך כדי שהם לומדים בבית ספר מיוחד – בית ספר למוזיקה.

את כיתות בית ספר למוזיקה מלמדים יוצרים מובילים ואנשי מקצוע מוכשרים במוזיקה הישראלית, תפקידם ללוות את נבחרת בית ספר למוזיקה במשך כל עונה. מדי שבוע יופיעו הילדים בתוכנית, ובתוכנית סיום העונה הכיתה כולה תופיע בגמר, כך שאין הדחות, אין הערות קשות של השופטים אלא רק מדריכים ומורים מתחום המוזיקה בכיתה מיוחדת של בית ספר למוזיקה. בתוכנית סיום העונה יבחר זמר אחד לזמר האהוב של בית ספר למוזיקה.


הרשמה לבית ספר למוזיקה של ערוץ 2

אם אתם מחפשים פרטים לגבי הרשמה לבית ספר למוזיקה דעו שההרשמה כבר החלה. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס אל אתר ההרשמה של בית ספר למוזיקה, לכתוב את פרטיו האישיים של הילדים וללחוץ "שלח". לאחר ההרשמה תיצור איתכם קשר ההפקה במטרה לזמן את ילדכם לאודישנים של בית ספר למוזיקה.